fib.net - firmalar işte burada

Adalar 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Adalar 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım firması olarak önce yaptığımız işin bir tanımını yapmakta fayda vardır. Bizim işimiz kısaca Model oluşturarak üzere döküm yolu ile elde edilmesi gereken makine parçalarının, kalıplama tekniklerine ve döküm esaslarına uygun olarak ağaç, plastik veya metal malzemelerden benzerlerini yapmaktır. Aynı zamanda bizler yapılması istenen makine parçasının teknik ve yapısal özelliklerini gösteren resimlerini çizer veya çizilmiş resmi okuruz.  Yapılacak modelde kullanılacak malzemenin cinsini ve miktarını saptar yapacağımız işin daha kolay hesaplanmasını sağlarız. Teknik resim ölçülerine ve kalıplama tekniğine göre bir veya birkaç parçadan oluşan modeli oluştururuz. Tamamlanan modelin eğe, freze, torna vb. tesviye aletleriyle düzeltme ve temizleme işlemlerini yaparız.  Zımpara, macun, boya ve vernikleme işlemlerini de yaparak modelin dış etkenlere karşı korunmasını gerçekleştiririz. Ölçü aletleriyle iş parçasının istenen niteliklere sahip olup olmadığını kontrol ederiz. Yaptığımız her işte başarılı oldukça yaygın ve kaliteli bir müşteri potansiyelini sahip olduk.

Bizim işimiz kolay bir iş değildir. Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modellemeci/ Modelci (Makine Modelcisi) olmak bazı şartları gerçekleştirebilmekle mümkündür. Örneğin, şekiller arasındaki ilişkiyi görebilen, bir cismi üç boyutlu olarak göz önünde canlandırabilen, e ve parmaklarını ustalıkla, göz ve ellerini eşgüdümlü olarak kullanabilen, ayrıntıyı algılayabilen, dikkatli, sabırlı olmayı başarmak gerekir. Bizler yaptığımız her işi ayrı bir özenle alır ve uygularız. Yaptığımız her iş ayrı bir sabır ve beceri gerektirir. Bizler atölye ortamında çalışarak sizlere daha başarılı işler çıkarmaktayız.

Günümüzde seri üretimi gereken makine ve otomotiv sanayi için oldukça önemli olan 3D teknik çizim modelleme tasarım imalat sanayi makine ve otomotiv sanayiye yönelik çalışmalarda bulunan kuruluşların fabrika ve atölyelerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.  Elektrik-elektronik teknolojisi hızla gelişmekte, sürekli değişim ve gelişim süreci ile teknik elemanları, bu değişen ve gelişen teknoloji, piyasa ihtiyaçları karşısında teknolojiye ayak uydurarak istenilen sistemleri projelendirip işlevsel hâle getirmeye zorlamaktadır. Tam bu noktada bizlere ulaşarak bu konularda destek isteyen herkese piyasanın en uygun fiyatlarıyla yardımcı olmaktayız. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyor ve bu nedenle tüm çalışmalarımızı zamanında teslim ediyoruz. Biliyoruz ki zaman en büyük ekonomik değerlerdendir. İyi bir firma, ihtiyacı karşılayacak teknoloji ve tasarımı en kısa zamanda, en ekonomik, en verimli, en güvenli şekilde hazırlayıp sunandır.

Bilgisayar destekli çizim (CAD) programları, projelerimizi en kısa zamanda uygulamaya en elverişli, en ekonomik ve mevcut yönetmeliklere en uygun şekilde hazırlar sunarız.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]