fib.net - firmalar işte burada

Adalar Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Asansör bakımının tanımından bahsetmek gerekirse;  Bir sistemdeki teknik elemanların yapısının bozulmaması, olması gerektiği durumun korunması, yeniden kazandırılması ve mevcut durumun belirlenip değerlendirilmesi için gerekli görünen tüm tedbirlerin alınarak bakımının yapılmasıdır. Asansörler kullanılan yerlerin özelliğine göre milyonlarca insan hayatının taşındığı cihazlardır. Kullanım şekillerine göre birçok insanın mal güvenliği de bu cihazlara bağlıdır. Bu bakımından dolayı diğer makine sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olması gerekir. Uygulanacak planlı ve sistematik bir bakım yöntemiyle asansörden beklenen kesintisiz ve güvenilir çalışma süresi uzatılıp, tamire ihtiyaç azaltılabilir.  İşte bu gibi durumlar için İstanbul Adalar Asansör Bakım Arıza ve Tamir olarak her zaman sizin yanınızdayız. Bu gibi bakım çalışmamızda asansörlerin muayene, servis ve bakım prosedürü konuları ele alınarak geniş bir bakım yapılmaktadır.  Bakım, genel olarak sadece hasar oluştuğu zaman alınan tedbirler değildir. Bakım, donanımın performansını, güvenirliliğini, düzenli ve verimli, arızayı önleyecek şekilde emniyetli çalıştırmak, en üst düzeyde tutmak ve işletme kayıplarını en aza indirmektir.

 Herhangi bir nedenle asansörler devre dışı kaldığı zaman, tamir edilmek, ayarlanmak veya değiştirilmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu yaşamamak veya en aza indirgemek için asansörlerinizin bakımını önemseyin. Asansörlerin bakımının amacı kısaca, donanımın performansını, güvenirliliğini sağlamaktır. Ayrıca tesisi düzenli ve verimli, arızayı önleyecek düzeyde emniyetli olarak çalıştırılacak vaziyette tutmak ve işletme kayıplarını en aza indirmekte bakım nedenlerindendir. Bunun için uygulanması gereken yöntemler şunlardır. 1- Koruyucu ve Planlı Bakım: Donanım ve elemanların çalışmalarını yeterli ve uygun bir şekilde devam etmesini sağlamak için belirli aralıklarla yapılan bakım. 2- Arızadan Kaynaklanan Bakım: Donanım ve elemanların yeniden eski çalışma düzenine dönmesini sağlayan bakım. 3- Değiştirme: Donanım ve elemanlar aşındığında veya fazla güvenli ve uygun çalışma kabiliyetini yitirdiğinde uzman kişiler tarafından bu parçaların değişerek çalışır duruma getirildiği bakım. 4- Dinamik Bakım: Donanımın uzaktan izlenme ve bilgilerin bilgisayar tarafından sürekli değerlendirildiği bakım.

Sizlerde uzman bir ekiple çalışmak ve asansörünüzdeki arızaları en aza indirerek bakımını sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için buradayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]