fib.net - firmalar işte burada

Adalar Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Adalar beyaz eşya servisi olarak, servisimiz hakkında bilgi edinebilir, fiyat alabilir ya da makinenizdeki arızalar hakkında danışabilirsiniz. Gittiğimiz her servis bölgesinde aldığımız her olumlu yorum bizi beyaz eşya servisinde bir adım öteye götürmektedir. Teknik kadromuz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bizlere ulaşımınız bir telefon uzaklığındadır.

Alanında uzman, güler yüzlü teknik ekibimiz her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Beyaz eşya seçiminiz mutlu bir evlilikte son derece önemli bir etkendir. Doğru seçilen beyaz eşyalar evliliğiniz boyunca sizinle birlikte olacak ürünlerdir. Onların arızalanması ya da istediğiniz performansı göstermemesi sizi sıkıntıya sokacaktır. Her gün özel beyaz eşya kampanyalarında indirimler ya da özel kampanyalara yer almaktadır. Önemli olan ihtiyacınız olanın hangisi olacağına karar vermeniz. Beyaz eşyalarınızı alırken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi beyaz eşyanızı seçerken enerji verimliliği etiketini incelemenizdir. Enerji sarfiyatı en düşük olan cihazı seçmenin sağladığı enerji tasarrufu ve ekonomik katkı sizin için önem teşkil etmelidir.

Bir başka dikkat edilmesi gereken husus almayı düşündüğünüz beyaz eşyanın en son modeller arasında seçim yapmanız. Teknoloji üreticileri geliştirdikleri her yeni modelde bir öncekinin hatalarını giderip ihtiyaçlara yönelik yeni özellikler geliştirerek üretmektedirler. Son teknolojiye sahip olan ürünün kullanım süresi de diğerlerine göre daha fazladır.

Beyaz eşya servisi olarak aldığınız ya da alacağınız her beyaz eşya ürünlerinde sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]