fib.net - firmalar işte burada

Adalar Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde notebook tamiri, notebook yedek parça, sarf ve oem malzemeler, BGA hizmetleri, bilgisayar satış ve servisi vb. hizmetleri vermekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti almanızın yanında, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiye’nin tamamında yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam eden İstanbul Adalar Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak biz her türlü sorununuza yardımcı olmak için buradayız.

Yaptığımız işin sorumluluğu ve bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.   Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak

Notebook Onarımı Konusunda uzman teknik personelimiz aracılığı ile en yeni teknolojik cihazlar kullanılarak kullandığınız cihazlar hangi marka olursa olsun bağımsız tüm notebookların onarımı ve yedek parça temini tarafımızdan titizlik ile yapmaktayız. Arıza tespit hızımız ve kalitemizden ödün vermemekteyiz. Notebook tamirinde Türkiye genelinde her bölgeye hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak sorunlarınızı bildirmenizdir. Sizinle görüşen işinde uzman teknik ekibimiz size gerekli bilgileri verecektir.  Amacımız daima Güvenilir, Kaliteli ve Profesyonel çözümler sunarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmektir.

Yaptığımız hizmetler arasında anakart tamiri alanında teknik donanımda yer almaktadır. Birlikte çalıştığımız teknik ekibimiz işinde uzman profesyonel teknik donanıma sahiptir. Tamiri gerçekleşen her ürün bizlerin güvencesi altındadır. Anakart tamirlerinde asla riske girmeyin işinde uzman kişilerin bu konuda deneyimlerinden faydalanın. Çünkü anakart bir bilgisayarın temelini oluşturur. Bizlerle çalışmayı arzuladığınızda bizler sizin her türlü sorununuza çözümler üretmek için buradayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]