fib.net - firmalar işte burada

Adalar Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul adalar bölgesinin en güvenilir boyacı ustalarıyız. Yaptığımız her işte özen göstermenin yanında kaliteli hizmet anlayışını da beraberinde getiriyoruz. Yaptığımız işler arasında duvar kağıdı ayrı bir ustalıktır ve bizim ekibimiz özel bir ekiptir. Ekibimizin yaptığı diğer işlerde bölümlendirmeler yapılmıştır. Bu bölümlendirme stropiyer ustaları, kartonpiyer ustaları da yer almaktadır.  Evinizin tüm dekorasyon işlerine yardımcınız olan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Duvarlarınızın boyası mı döküldü?

Yıllardır kullandığınız duvar kağıtlarınız yıprandı ya da artık zevkinize ve tarzınıza uymuyor mu?

Evinize yeni bir soluk mu getirmek istiyorsunuz?

Bu dekordan sıkıldınız yenilik mi arıyorsunuz?

Evinize değişiklik yapmak için bir fikir mi almak istediniz?

İstanbul Adalar boyacı firması her daim sizin telefonunuzu beklemektedir. Çalışma sitilimizde disiplinli çalışan, işini son derece iyi yapan, işinde uzman olan ve son derece profesyonel çalışan kadrosu ile uygun fiyatlara evinizde yapacağınız her türlü çalışmaya yardımcı olmaktayız. Evinizi arzu ettiğiniz, zevkinize ve tarzınıza uyan bir hale getirmek için hizmet penceremizi açıyoruz.

Bizlerle çalıştığınız içinde asla pişman olmayacaksınız. Sizin ve ailenizin zamanını en çok geçirdiği yer olan eviniz elbette ki zevkinize, tarzınıza, arzu ve isteklerinize uygun olması önemlidir. İstediğiniz renk seçenekleri ve markalarla çalışarak hayatınıza renk katmak istiyoruz. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz bize bir telefon uzaklıktasınız. Her daim hizmetinizde olmaktan onur duyacağız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]