fib.net - firmalar işte burada

Adalar Çatı Yapımı ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çatı yapımı ve tadilatı işi oldukça zor bir iştir. İstanbul Adalar Çatı Yapımı ve Tadilatı olarak sizlere bazı bilgiler vermek isteriz. Çatı yaptırmadan önce çatının ne anlama geldiğini bilmek gerekir. Bir yapıyı üstünden etkileyen yağmur, kar, rüzgar, sıcak ve soğuk gibi dış etkenlerden korumak amacıyla inşa edilen yapı elemanına çatı denir. Bu binanın tam anlamıyla korunması anlamına da gelir. Çatılar ahşap, çelik ve betonarme malzeme ile isteğe göre yapılabilirler. Çatı yapımında, en çok ahşap kullanılmaktadır. Ancak büyük iş yerleri, garaj, fabrika vb. yapılarda dayanımlarının yüksek olması nedeniyle betonarme ya da çelik çatılar yapılmaktadır. Çatıların kar ve rüzgar yüklerini emniyetle taşıyabilmeleri, yağmur ve kar sularını bina içine almadan, en çabuk ve düzenli biçimde yağmur oluk ve borularına akıtarak, binadan uzaklaştırmaları onların yapım nedenlerindendir. Çatı yaparken çatılara uygun eğim, şekil ve boyut verilerek, estetik görünmelerin sağlanması da önemlidir.

İstanbul Adalar Çatı Yapımı ve Tadilatı olarak yaptığımız her işte müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Amacımız bu sektörde daha uzun yıllar var olmaktır. Bunun içinde ustalarımızın eğitim ve tecrübelerine önem veriyoruz. Yaptığımız her işin arkasında yer alan firmamız kaliteli malzemeler ile hizmet vermektedir. Çatılar, eğimli yüzeylerinin şekil ve sayısına göre sınıflandırılır. Bunlar;

1. Sundurma Çatı

2. Beşik Çatı

3. Kırma Çatı

4. Mansard Çatı

5. Fenerli Çatı

6. Kombine (Kelebek) Çatı

7. Testere Dişli (Şet) Çatı

8. Kanatlı Çatı

9. Kule Çatı

10. Kubbe Çatı

11. Silindir Çatıdır.

Müşterinin isteği hangisi olursa olusun en kaliteli malzemeler ile çatılarını en iyi şeklide sorunsuzca teslim etmekteyiz. Bizlerle çalışmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]