fib.net - firmalar işte burada

Adalar Cep Telefonu Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır bu hizmet sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz. İstanbul ilinin Adalar ilçesinde bulunan yerimizde öncelikli olarak Adalar ilçesi sakinlerine olmak üzere tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Cep telefonlarınızda oluşan arızanın kısa sürede onarılmasını sağlayarak sizlerin mağdur edilmemesini sağlıyoruz. Cep Telefonunuzda oluşabilen teknik arızaları cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemini çözümleyerek sizlere teslim ediyoruz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

Tüm Türkiye’den anlaşmalı olduğumuz Kargo firmamızla Türkiye’nin neresinde olursanız olun cihazınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve hızlı servisi sunarak cihazınızın teslimini gerçekleştiririz.

Bizi ulaşan telefonlarınızın teknisyenlerimiz tarafından, cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Telefonunuzun değiştirilen yedek parça tarafımızdan 1 (Bir) ay garantilidir. (Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.) Bu garanti bizlerin müşterilerimize sunduğumuz kalitenin bir sembolüdür. Kullandığımız her parça orijinaldir. 

İstanbul Adalar Telefon Teknik Servis olarak, cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi birçok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Bizlerle çalışmak sizlerin kaliteli hizmet anlayışını da ortaya koymaktadır.

Telefonunuzla ilgili aklınıza takılan sorularında cevaplarının bulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarınız hangi marka olursa olsun tüm problemlerini çözebilecek uzman bir kadro ile sizlerin hizmetindeyiz. Telefonlarınızı Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlerle iletişim kurduktan ve detaylı bilgi aldıktan sonra kargoya vererek bizlere ulaştırabilirsiniz.

Karşımıza çıkan en çok sorulardan bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Rom yükleyerek başka sürüme yükseltmek istedim fakat başarılı olamadım. Şuan telefonum açılmıyor. Bana yardımcı olabilir misiniz?  

Teflonum arada donuyor. Teflonu kapatıp açmadan kendine getiremiyorum. Bu sorunla ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?

Telefonumun mikrofonu çalışmıyor. Kulaklık cakı ve speaker modlarında görüşme yapabiliyorum fakat ana mikrofon arama ve ses kayıdı gibi işlemlerde çok kısık bir tıslama sesi veriyor. Telefonun şarj ve mikrofon bölümünün de üzerinde olduğu flex parçayı yenilemelerine rağmen sorun düzelmedi. Bu sorun çözülebilir bir şey midir? Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bu ve bunun gibi birçok sorunuzun yanıtını bizlerde bulabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]