fib.net - firmalar işte burada

Adalar Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bizler Adalar Halı Yıkama Firması olarak temizliğine önem veren bu ilçede hizmet vermekteyiz. Halılarınızı yıkarken ağartıcı özelliği olan kimyasal ürünler kullanmıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu maddeler halının Doğal rengini bozarak kötü ve yıpranmış bir görüntü oluşturacaktır. Kullandığımız her ürünün kalite standartlarına uygun olması bizim için önemlidir. Müşteri memnuniyeti bizim için önem teşkil etmektedir. Onlara vereceğimiz hizmeti bir günlük olarak görmeyiz. Vereceğimiz hizmetin uzun yıllar sürmesi, o müşterinin memnuniyeti ile mümkündür. Halılarınızı alırken özel şikayetlerinizi bizlere söyleyin. Halınıza dikkat etmemiz gereken yer ya da daha detaylı temizlik gereken noktası varsa belirtmeniz bizim için yeterlidir. Sizinle çalışmak bizim içinde ayrı bir zevk verecektir.  Ayrıca Adalar Halı Yıkama Firması olarak biz halıların özel havuzlarda durulanmasını sağlayarak, deterjan artıklarından tam olarak kurtulmasını sağlayarak daha uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz. Çünkü kalan deterjan artıkları halının ömrünü kısaltır. Ayrıca halıların kurutulma işleminde de gereken özeni göstererek güneş görmeyen, havadar yerler kullanmaktayız. Yaptığımız her işlev halınızın özenle temizlenmesi içindir. Her adım ayrı bir aşamadır. Bizim temizliğimizden memnun kaldığınızda biliyoruz ki bizleri eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.

 Temizliği zor olan halılardan bir tanesi de halıflexlerdir. Sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsak ilk olarak halılarımızın temizliğine önem vermemiz gerekmektedir. Bunun nedeni halıların fazlasıyla kir, bakteri ve mikropları yuvalamasıdır. Yerinde Halı Yıkama öncelik aşamalarında dikkat ettiğimiz noktalar şunlardır. ;

Duvardan Duvara Halıflexlerinizi önce kuru vakum yapılarak temizleme işine başlarız.

Halının cinsi ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun fırça ve şampuan seçerek temizleme işine başlarız.

Halı da lekeler varsa lekelerin çıkması için üzerinde özel çalışmalar yaparız.

Seçilen şampuan ve fırça makineye yerleştirilerek kirli suların halının altından geçmeyecek şekilde yıkanmasını sağlarız.

Halıflexleriniz özel şampuanlar ile yıkanırken, diğer taraftan steam vakumla halıya temiz su verip alması sağlanır.

Bu işlem halının durumuna göre, ince kir çıkana kadar tekrarlarız. Daha sonra hava sirkülasyonu halıya uygulanır. Halınız 3-4 saate kullanılır hale gelir.

 Adalar Halı Yıkama Firması olarak biz halılarınıza gereken özeni göstererek, hijyen kurallarına uygun temizliğini sağlayarak siz sevgili müşterilerimize en kısa sürede ulaştırarak müşteri potansiyelimizi arttırıyoruz. Bizimle çalışmak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]