fib.net - firmalar işte burada

Adalar İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Adalarda yer alan merkezimizin amacı cihazlarınızın ilk günkü gibi keyif içerisinde, uzun süre kullanımını sağlamaktır. Yaşayacağınız her hangi bir sorunda sizlerin hızlı bir şekilde yardım almanızı amaçlamaktayız. Garantili teknik servisimiz sorunlarınızla ilgili çeşitli çözümler üreterek her zaman sizlerin zaman kaybını önlemektedir. İstanbul Adalar İphone Tamiri ve Teknik servisi olarak sorunsuz hizmet anlayışımızla sizlere hizmet keyfi sunmaktayız.

İphone cihazlarında karşılaşabileceğiniz sorunların bazılarına örnek vermek gerekirse Icd ekran, dokunmatik kırılmalar ve şarj sorunları, hoparlörde ses problemleri İstanbul Adalar İphone tamiri ve teknik servisi olarak hızlı hizmet anlayışımızla 1 gün içerisinde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz.  Bizlerlerle iletişime geçerek randevu oluşturduğunuzda sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza önceden başlıyoruz. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz mevcuttur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet etmekten büyük keyif alacağız. Firmamızın yaklaşımlarından olan hizmette sınır yoktur. Bu anlamda söylenmiştir.

İstanbul Adalar İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak ekran değişimi, kasa değişimi, anakart onarımları, şarj arızaları, ses sorunları, Wifi – Bluetooth sorunları, soket arızaları, batarya değişimleri, açılmama sorunları, karama sorunları, tuş sorunları, yazılım sorunları, sıvı temas onarımları vb. onarımlar hizmet alanımız içerisinde bulunmaktadır. sizlerin dikkat etmesi gereken şey cep telefonlarınızı tamircilere tamir ettirmeyin. Cihazınız hasat tasarımı ve statik yapısı sebebiyle ehil olmayan tamirciler, çözümü olmayan hasarlar yaratabilirler. Bilinçsizce kurcalanan cihaz geri dönüşü olmayan sorunları yaratabilir.

Bizimle iletişim kurduktan sonra sorununuzu paylaşınız. Birlikte çözüm yolları oluşturarak sizlere en uygun olan çözüm yollarından birini belirleyelim. Size gereken hızlı ve kesin çözümlerli sadece bizde bulabilirsiniz. Sizler bizimle çalışmaya başladığınızda başka hiçbir yerle çalışmayacaksınız. Güler yüzlü ekibimiz her daim sizlere hizmet vermek için beklemektedir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]