fib.net - firmalar işte burada

Adalar Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Adalar koltuk döşeme ve kaplama firması olarak sizin zevkinize uygun oturma grupları, köşe koltuk takımları, modern kanepe, klasik kanepe, modern berjer, klasik berjer, uzanma koltukları, josefin, puf koltuk gibi tüm koltuk tiplerinin değişimini üslenmiş bulunuyoruz. Sizlerin istediği şekil ve modelleri yeni model ve klasik koltuk tiplerine uyguluyoruz. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla uzun zamandır burada hizmet vermekteyiz.

Evlerinizdeki koltuklar artık yüzlerini değiştirmeli diyorsanız, kesinlikle bizimle bağlantıya geçmelisiniz. İstanbul Adalar Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak bu zamana kadar aldığımız her işte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarılı olduk. Her daim iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak fikir alabilirsiniz. Sizlere en iyi yönlendirmeleri yapmak için çeşitli koltuk döşeme kumaş örneklerimiz bulunmaktadır. iletişim numaralarımızdan randevu alarak ta görüşme sağlaya bilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışan uzman kadromuzun birinci öncülüğü siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına tam anlamıyla cevap verebilmektir. İstanbul Adalar Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak döşeme sektöründe her geçen gün kendimizi daha da yukarı taşımaktayız. Kullandığımız kaliteli kumaş ve malzeme ile sizlerin memnun ayrılmaması gibi bir sebep asla yaratılmamaktadır. Döşemenin yanında koltuk tamiri, koltuk cilası işleri, özel koltuk imalatı gibi faaliyetleri de gerçekleştirmekteyiz. Sizlerinde neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek sizlere en uygun fiyat aralıkları çıkarılarak sunum gerçekleştirilir. Sizlerin onayı ile anlaşma sağlandıktan sonra koltuklarınız evlerinizden alınarak, yerimize getirilir. Burada öncelikli olarak eski kumaşlar sökülür. Mobilya üzerinde her hangi bir bakım, tadilat, boyama, cila vb. işler gerçekleşecekse bu işlemler öncelikli olarak yapılır. En son seçimini gerçekleştirdiğiniz kumaşın döşemesi yapılarak kaplama işlemimiz sona erer. Tekrar koltuklarınız evlerinize nakil yapılır. Sizleri yormadan ve düşündürmeden en kısa sürede koltuklarınıza kavuşturmak bizim işimizdir.    

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]