fib.net - firmalar işte burada

Adalar Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’da faaliyet göstermekteyiz. Pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Pen tamiri için bize 7/24 ulaşabilir, her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet verdiğimiz alanlar; Pvc Kapı ayarı, Pvc Pencere ayarı, Pvc Menteşe değişimi, Pvc Conta değişimi,  Pvc Lastik değişimi, Pvc Kırık cam değişimi, Pvc Çift açılım tamiri, Pvc Mastik uygulaması, İzalasyon, Su sızıntılarının giderilmesi, Kırık kol değişimi, İspanyolet tamiri, Kırık pencere tamiri bunlardan bazılarıdır.

Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz. Sizlerin yaşadığı her türlü problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Sizlerin bizi arayarak probleminizi açıkça dile getirmeniz yeterlidir.

İstanbul Adalar pimapen olarak, bakım, onarım, tamir işlerinde sizi zora sokmadan çözüm yolları üretiyoruz. Amacımız; Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayarak plastik ve kompozit malzemelerden oluşan PVC Pencere ve Kapı, PVC yağmur oluğu sistemleri ile her türlü bina içi tesisat ve altyapı sistemleri, çevre tesisleri, medikal ve tarımsal sulama uygulamaları için gerekli plastik boru ve elemanlarını üretmek, sürdürülebilir büyüme ve karlılığı çevremizi koruyarak gerçekleştirmektir. Şirket olarak önemsediğimiz değerlerimizde vardır. Bunlar; Kaynağını toplumsal kültür ve değerlerimizden alan şirket kültürü, Gelecek kuşaklara doğru ve kalıcı örnek olmak, Azimli ve mücadeleci olmak, Özveri, Yenilikçilik, Güvenilirlik, Katılımcılık, Şeffaflık, Sorumluluk, Tutarlılık, Bağlılık bizim önem verdiğimiz değerler arasındadır. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şirketimizin daha güçlü ve portföyü yüksek, kaliteli bir firma olarak anılmasını sağlıyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]