fib.net - firmalar işte burada

Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Akdağmadeni Mimari Proje & 3D Modelleme

Günümüzde artık pek çok projede 3D tasarımı ve animasyon çalışmalarını görmekteyiz. Fakat bu projelerin doğru ve düzgün yapılması oldukça önemlidir. Bunun için işinde başarılı ve deneyimli kişilerle çalışmak gerekir. Firmamız uzun zamandır inşaat sektöründe faaliyet göstermekte ve 3D tasarım animasyon veya render işlemleri yaparak müşterilerine sunmaktadır. Müşterinin isteği ve seçeneği doğrultusunda hazırlanan tüm projeler zamanında teslim edilerek müşteri memnuniyeti sağlanır. 
Daha önce şirketler 2D tasarım ile çizimler gerçekleştirmekteydi. Bu çizimler oldukça zor anlaşılmakta ve artık istenmemektedir. Bu nedenle 3D modelleme ve çizimi önem verilmiş projelerin anlaşılmasına olanak sağlanmıştır. Firmamız mimari projelerinde 3D tasarım ile sunumlarını gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede projelerini geliştirme ve düzenleme aşamaları içerisinde yapılacak değişiklikleri ve düzenlemeleri her zaman anlık takibinin yapılmasına olanak tanımıştır.  Buna örnek vermek gerekirse; konulacak bir mutfak tezgahının ne şekilde değişmesi gerektiğini görebilme ya da yapılacak değişikliğin gerçekten de istediğiniz etkiyi yaratıp yaratmadığını kolayca gözlemleyebilmemizi verebiliriz. Bu tür çalışmalar sonrasında alınacak görüntüler projede yer alacak değişikliğin uygunluğu konusunda doğru fikirlere sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda projenizin başarı oranını da arttırır. 
Mimari proje, inşaat izni ve yapı ruhsatı için gerekli olan sorumluluklarından biridir. Bu sorumlulukların yerine getirilmesi önemlidir. Bu sorumlulukların yerine getirilmesinden sonra bir evin tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlayan ve evinizin tasarlanması anlamına gelen tüm çalışmalara biz mimari proje çalışması diyoruz. 
Mimari projenin çizilebilmesi için profesyonel mimarların çalışma yapması gerekir. Yasal olmayan kişilerin mimari proje çizimi doğru olmadığı gibi yasal detayların atlanması da projenin kalite ve güvenilirliğini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenden dolayı başarısız bir proje ortaya çıkar. Bu çalışmaları da en çok gecekondu olarak tabir edilen plansız ve izinsiz yapılarda görmekteyiz. Bu yapılarda çıkan sorunların en büyük nedeni plansız, izinsiz ve inşaat sırasında planlanmasında kaynaklandığını bilmekteyiz. Oysaki tüm detaylar inşaattan önce masa başında ustalık gerektiren ince detaylar ve hesaplar doğrultusunda planlaması ve projelendirilmesi gerekir. Profesyonel ekibimiz inşaat öncesi tüm detayları inceler ve projelendirir.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]