fib.net - firmalar işte burada

Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Akdağmadeni Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Firmamızda görev alan tüm arkadaşlarımız görev ve sorumluluklarını bilen işinde deneyimli ve dalında eğitimli kişilerdir. İnşaat mühendislerimiz bina, yol, baraj, tünel, kanalizasyon, arıtma sistemleri dahil olmak üzere büyük inşaat projeleri ve sistemlerini tasarlayabilen, inşa edebilen denetleyen ve işte sürdürülebilirliği sağlayan profesyonel kişilerdir. Aldıkları tüm projeleri sorunsuz bir şekilde yürüterek, yapılacak yapıların bütçe dahilinde ve planlanan zamanda tamamlanmasını sağlarlar. Yapacakları her çalışmada öncelikli olarak, saha incelemelerini dahil olmak üzere teknik ve fizibilite çalışmalarını gerçekleştirirler. Yapacakları projenin özellikle sağlık ve güvenlikle ilgili yasal gereksinimlerine uygun olduğundan emin olarak hareket ederler. Aynı zamanda projelerinde işçilik, malzeme ve ilgili maliyetleri hesaplayarak proje bütçesini belirlerler.
Firmamızın çalışacağı tüm projeler en küçük detayına kadar düşünülür, çizilir, hesaplanır ve en doğru şekilde belirlenir. Bu sayede işin profesyonel bir ekip tarafından yapıldığı ortaya çıkar. Sizler de profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız yaptığı tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Ayrıca müşteri portföyünün içerisinde yer alan yapılan projeler dosyamız yaptığımız işin kalitesini de ortaya koymaktadır. Akdağmadeni ilçesinde inşaat sektörü denildiğinde firmamız akla gelmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde yer almamız tecrübelerimizi arttırmış, inovasyon odaklı yaklaşımımızı da güçlendirmiştir. Projelerinizi çözüm odaklı faaliyet alanlarına dönüştürmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.
Teknik uzmanlığımızla köklü geçmişimizi birleştirerek işverenlerimizin projelerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesi için profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda en yeni teknolojilerden de faydalanarak sektördeki yenilikçi uygulamaları Türkiye genelinde uyguluyoruz. Firmamız sadece mühendislik ve proje yönünden müşterisini desteklemez aynı zamanda yönlendirilecek en nitelikli kaynaklara en hızlı şekilde ulaşmasını da sağlar. Bizi tercih etmek demek ihtiyaçların en doğru şekilde karşılanması demektir. Müşterilerimizle olan tüm çalışmalarımızda karşılıklı olarak deneyim kazanmayı, öğrenmeyi gelişmeyi ve en nitelikli sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne yaptığımız tüm hizmetler profesyonel bir çalışma örneğidir. Sizlerde ailemize katılarak projelerinizin profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesine olanak tanırsınız. En iyi hizmet en uygun fiyatlarla firmamızda.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]