fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Arnavutköy Araç Kaplama Giydirme


            Arabanızın kaportasını yeni boyattınız ancak güneşin olumsuz etkilerinden korumak istiyorsunuz. Her zaman için aracınız için bir gölgelik bulamayabilirsiniz. Bu kategoride en iyi çözüm otomobillere özel giydirme hizmetidir. Bu hizmette, kaliteli folyo ve konusunda profesyonel elemanlarla çalışan firmamız, oldukça başarılı ve etkili hizmet vererek, etkili çözüm üretmektedir. Bu işte her zaman işin uzmanı önemlidir. Firmamız, etkili çözümlerle, istediğiniz kaliteli kaplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Süper Kaplama Modellerimiz Mevcuttur

            Arabanızın kaplama işlemlerinde, öncelikle yapılacak kaplamanın türü belirlenmelidir. Yaptığımız çalışmalardan beğendiğiniz çalışmayı, aracınıza kolaylıkla uyguluyoruz. Metalik renkler, mat renkler ve sedef folyo seçenekleriyle, hayalinizdeki araç giydirme hizmetini, kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınız İçin En İyi Giydirme Hizmeti Sunuyoruz

            Kaplama işlemlerinde Aracın arkası, önü ve yanları için tek parça folyo açılmaktadır. Kartla yapıştırma işleminden sonra, ara boşluklardan maket bıçağı ile kesme işlemine geçilmektedir. Tampon, ön ızgara, arka tampon ve kenar kısımlar, özel giydirme işlemleriyle kaplanmaktadır. Köşeler, kıvrımlar ve diğer bütün zor noktalar, özel giydirme teknikleriyle kaplanmaktadır. Firmamız, bu işte yılların tecrübesine sahip olan elemanlarla çalışmaktadır. Aracınız için profesyonel kaplama teknikleri uygulamak suretiyle, istediğiniz görselliği meydana getiriyoruz.

            Kaplama işlemlerinde, yarılma, kırışma, yama, açık uçlar ve renk uyumsuzluğu gibi sorunlar meydana gelmemektedir. Yılların tecrübesine sahip olan elemanlarımız, farlar, kapı kolları, arka lambalar ve yan sinyaller gibi birçok malzemeyi araçtan sökmektedir. Bu sökme işleminin ardından kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Etkili çözüm yöntemleriyle kaplama hizmeti veren firmamızla, mükemmel görsel özelliklere sahip araçlara sahip olabilirsiniz. Folyo kaplama olarak bilinen bu hizmette, çok parlak olan kaplamalara metalik denilmektedir. Mat, parlak ve tırtıklı gibi isimlerle anılan folyolar da, çalışma programımızda yer almaktadır. Sıcakta fazla sündürülen kaplamalar, soğukta açılma yapar. Soğukta yapılan kaplama işlemlerinde ısıtma yapılmadığı zaman da buruşmalar meydana gelebilir. İşin uzmanı elemanlarımız en iyi kaplama işlemini gerçekleştirmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]