fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un sadece Arnavutköy ilçesinde değil tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından bizi arayan müşterilerimize de işinde profesyonel ekibimiz yönlendirme yaparak yardımcı olmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz, Notebook Tamiri, Anakart Tamiri, Monitör Tamiri, Yazıcı Tamiri, Veri Kurtarma, Yedek Parça ve Notebook Aksamları Satışıdır. İstanbul Arnavutköy Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak hangi marka olursa olusun bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

PC Onarım, anakart tamiri alanında teknik donanım, personel altyapısı ve tecrübesi ile bu sektörde yerimizi almış bulunmaktayız. Anakartlarınızın bilgisayarlarınızın en önemli parçası olduğunu asla unutmayın. Bilgisayarlarınızda anakartla ilgili sorun yaşadığınızda kesinlikle işi bilmeyen kişilere bilgisayarınız yaptırmayınız. İşinin ehli kişilerle çalışmak sizin için daha önemli olmalıdır. Karşılaştığınız küçük sorunları göz ardı ederek diğer parçaların işleyişini de riske atmayınız. Anakart onarımı için tamamen çalışmama seviyesine gelmesi gerekmez. Örneğin kalavye / mouse girişinin düzgün çalışmaması, bir iletişimsizlik olması durumunda bunu önemsememeniz anakartınızın ve üzerinde bağlı bulunan diğer parçalarında (işlemci, ram, sabit disk, ekran kartı, ses kartı, eternet kartı, TV kartı, güç besleme ünitesi) hasar görmesine sebep olabilir. Anakart üzerinde yapılan onarımlar; Cpu Soket, Ram Slot, Sata Soket, AGP Slot, PCI Slot, VGA Soket, Usb Soket, PS/2 Soket, Ses Soket onarımları ve BIOS UPDATE vb. sorunlarda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

Yaşadığımız teknoloji çağında bilgisayarlarımızda depoladığımız verilerin önemi göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Bu nedenle burada yaşayacağınız sorunları bekletmeden çözerseniz daha büyük sorunlardan kurtulmuş olursunuz. Bizlerin iletişim numaralarımızdan arayarak yaşadığınız sorunlar hakkında yardım ve bilgi alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]