fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Arnavutköy temizlik şirketi olarak biz sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.  Kaliteli ve güvenilir ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Arnavutköy temizlik firması olarak verdiğimiz hizmetler hakkında kapsamlı bilgiler vermek isteriz. Bizlere ulaşarak prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Öncelikli olarak ev temizliği bölümünden başlamak gerekir. Oldukça meşakkatli bir iş olan ev temizliği hem çok yorucudur hem de insanı oldukça etkilemektedir.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli ve Sigortalı Çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Arnavutköy temizlik şirketi, birçok temizlik firmasının arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Ev temizliği istenilen gün içerisinde müşterinin aldığı randevu esasıyla gerçekleşir. Sabah saat 09:00 da çalışılacak yerde olan ekibimiz öğlen saatinde bir saat mola vermekte ardından tekrar işinin başında olmaktadır. Yarım gün ev temizlik hizmeti de sunan şirketimiz, müşterinin istediği saat aralıklarında randevuyu oluşturarak çalışma yerinde bulunmaktadır. Müşteri ile anlaşılan saatler çalışma saatleri olarak belirlenmektedir. Standart saatimiz ise 09:00 ile 17:00 arasıdır. 

Herhangi bir olumsuz durum yaşandığında trafiğin durumuna göre örneğin; geç kalınması, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yapılmaktadır. Saatimizin aksamaması için mümkün olduğunca dikkat ederiz. Fiyatlarımız diğer ev temizliği hizmeti veren firmalara göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak firmamız tarafından eğitimlidir. Arnavutköy temizlik firması olarak müşterinin isteğine göre malzemelerimizi ekibimiz yanında getirir. Temizlik malzemeleri içerisinde: Temizlik kovası, Eldiven, Bulaşık süngeri, Bulaşık teli, 4 renk temizlik bezi, Cam temizlik bezi, Yüzey temizlik deterjanı, Genel temizlik deterjanı, Yağ sökücü deterjan, Cam temizlik deterjanı, Domestos çamaşır suyu bulunmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]