fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir.  Hedeflerimiz yaklaşık 236.222 nüfusa sahip bu bölgede, güvenilir bir firma olmaya devam ederek %100 başarımızı sizlere sunmak. Eğlence merkezlerinin yoğun olduğu bu semtte güvenlik ve temizlik ön plandadır. Biz Arnavutköy Halı Yıkama Firması olarak temizliğine önem veren bu bölgede yaşayan müşterilerimizin, sağlıklı ortamlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için en son teknolojiye sahip cihazlarımızla halılarınızı temizleyerek, ilk günkü gibi sizlere ulaştırmaktayız. Halılarınızın üzerindeki lekelerin çıkarılmasında kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Firmamız kullanılan malzeme konusunda oldukça hassas davranmakta ve bunu görev edinmektedir.

Halılarınıza kullanıldığımız malzemenin hiç bir olumsuz etkisi olmaz. Uzun yıllar halınızı kullanmaya devam edersiniz. Halılarınızı alırken gösterdiğimiz özeni her daim hizmet sonuna kadar sürdürmekteyiz. Halılarınızın temizlenip, kuruduktan sonra özel kılıflara sararak müşterilerimize götürüyoruz. Yaşadığınız her sorunda bizleri aramanız sorunu çözmemiz için yeterli olacaktır. Her lekenin ayrı bir yöntemi vardır. Bu yöntemleri evinizde denememeniz ya da bu işin uzmanı olmayan kişilere denetmemenizi tavsiye ediyoruz. Üzerinde daha önce işlem görmüş halılarınızı kendi firmamızın ismini lekelemek için kabul etmiyoruz. İşini bilmeyen kişilerin verdiği hasarları kesinlikle firmamız düzeltmez. İşini bilen kişilerle çalışırsanız asla pişman olmazsınız. Evinizin en güzel dekorlarından biri olan halılarınıza gereken özeni gösterin. Arnavutköy Halı Yıkama olarak uzun zamandır hizmetinizde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerle birlikte kaliteli hizmet anlayışımız ışığında yürümeye devam edeceğiz.  

Halıların çeşitli yapıları neticesinde her halı aynı yöntemle temizlenemez. Hassas olan el dokuması halılar farklı bir yönteme, makine halıları farklı bir yöntemle temizlenir. Birde evimizin her yerinde kullandığımız halıflexler farklı bir yöntemle temizlenir. Duvardan Duvara kaplı halılar veya halıflexler kullanışlı ve güzel göründüğü gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesidir. Temizliği zor görünse de uzman kadromuz ve Profosyonel cihazlarımızla duvardan duvara halıflex yıkama işleminde uzmanız. Firmamız yerinde halı yıkama konusunda da kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]