fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İphone ile ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Telefonunuz kırıldı yada tamir gerektiren bir işlememi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz. İstanbul Arnavutköy İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak sizlerin her daim yanınızdayız. Şunu unutmayınız. Telefonlarınızla ilgili işlemleri bir tamirciye kesinlikle yaptırmayın. Telefonlarınız hassas yapılardan oluşmuştur ve bilinçsizce kurcalanması onu geri dönemeyecek hasarlara sebep verebilir. Çünkü telefon tamiri herkesin yapabileceği bir iş değildir. Uzman bir ekibe sahip olan servisimiz çalışma prensiplerinden bir tanesi de müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

Teknik servisimiz cihazın tamiri esnasında, cihazın sökme işleminin alt taraftaki vidaların sökümüyle başlarız. Cihazın ekran kısmına yapıştırılan küçük cam çekme aletiyle ekranı kaldırıp, çıkan batarya ve bağlı olduğu mekanizmaları görür pozisyonuna geliyoruz. Buradaki koruyucu kısımda bulunan vidaları sökerek ekranın kablo bağlantısını yerinden çıkarıyoruz. Bu işlemler hasarlı ekran sonu yaşayan cihazlarda uyguladığımız bir yöntemdir. Gerçekleşen söküm sonrası arızalı ekranın yerini yeni ekrana bırakıp, bağlantılarını yeniden oluşturuyoruz. Bu tip işlemler kesinlikle işini bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Sizlere uygun fiyatlar sunun bilmediğiniz tamircilerde telefonunuza baktırmayın. Bu anlatım elbette ki detayları içinde barındırmamaktadır.

İstanbul Arnavutköy İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak yeni teknolojinin önemini biliyor ve ona göre davranıyoruz. Teknolojik gelişmelerin arttığı günümüzde kullanıcılarımıza kusursuz hizmet verebilmek için profesyonel çözümler üreten bir ekiple sizi karşılamaktayız. Bizler yaşadığınız her sorunda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız. Tek yapmanız gereken Türkiye’nin neresinde olursanız olun iletişim numaralarımızda bize ulaşarak, sorununuzu paylaşmak. Paylaştığınız sorunla alakalı çözüm yolu bulunduğunda sizlere anlaştığımız kargo firmalarını veriyoruz. Sizlerde kendinize ait olan telefonlarınızın çözüme kavuşması için bizlere gönderiyorsunuz. Hızlı bir çözüm sizin, hızlı bir şekilde telefonunuza kavuşmanızı sağlayacaktır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]