fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Arnavutköy semtinde yer alan firmamıza gelen müşterilerimizin bazı sorularına cevap vererek kendimizi sizlere tanıtmak istiyoruz. Bizlere yöneltilen sorulardan bir tanesi jant çap ve genişliğinin tavsiye edilen oranlardan daha çok büyültülmesiyle karşılaşılacak etkiler nelerdir? Genelde tüm gençlerimiz arabalarının görsellerinde bazı değişiklik yapmak isterler. Lastiklerin çap ve genişliği, tavsiye edilen oranları aşarsa; lastiklerin yanak kalınlığı çok azalır. Böyle bir durumda jantın herhangi bir darbeye maruz kalması durumunda, eğilmesi ve üzerinde bir hasar oluşması riski artacaktır. Yanak kalınlığının incelmesiyle birlikte sürüş konforu kaybedilir.  Lastiklerinin iz genişliğinin artmasıyla birlikte, direksiyon daha da ağırlaşır. Böyle bir durumda aracın dönüş çapı da büyüyecektir.  Buda olumsuz durumlar yaratır. Ayrıca jantların çap ve genişliğinin büyümesiyle; aracın debriyaj sistemi ve yakıt tüketimi konularında bir takım olumsuzluklar yaşanabilir.

İşinde uzman bir kadroya sahip olarak bizler sizlerin her türlü istek ve arzularınızı ön planda tutuyoruz. Amacımız sizlerin memnuniyeti sağlamaktır. İstanbul Arnavutköy Jant Düzeltme Kaynak olarak kuruluşumuzdan beri kendimizi çok yönlü olarak geliştirmek ve bu gelişmeyi sürekli kılmak adına çabaladık. Ürün yelpazemizi genişleterek hızlı bir büyüme sağladık. Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinde çalışmalar yaptık. Sadece Arnavutköy ve çevresine hizmet vermiyoruz. Türkiye’nin her tarafına kısa sürede kaliteli hizmet verebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızın konularından biri olan Endüstriyel Balans Makinaları , çeşitli sektörlerin ihtiyacı için üretilen fren diski, kampana, kasnak, volan, şaft, krank, rotor, fan, pervane ve bunlar gibi parçaların balanslama işlemleri için kullanılmaktadır. Bizlerin vizyonu  “müşterilerimize en iyi ürünü ve hizmeti sunmak amacıyla hareket etmek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak” yer almaktadır.

Müşterilerimizin bizlere sorduğu sorularla devam etmek gerekirse, Jant piyasasında ‘çelik jant’ olarak tabir edilen jantlar, içeriğinde çelik mi içermektedir? Otomobillerin standart jantlarından farkı nedir? Bu sorunun cevabını şu şeklide vermekte fayda vardır. Aslında bu jantlar hafif alüminyum alaşımlı olan jantlardır. Bu jantlarda alüminyumun kullanılma sebebi, alüminyum maddesinin işlenmesinin çok daha kolay olmasından ve rahatlıkla modellendirilebilmesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca otomobillerin standart jantları, eğer siyah kapaklı ve demir ise çelik alaşımlıdır. Sizlerde isteklerinize göre isteğiniz jant modelini kullanabilirsiniz. Bizler sizlerin istek ve arzularınız için burada yer almaktayız. Jant ve kaynak gibi sorunlarınızda sizlere en hızlı çözümleri sunun mükemmel bir ekiple tanışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]