fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermek için buradayız. Verdiğimiz hizmetlerde klimalarınız bizlerin güvencesi altındadır. Klimaların her yıl bakımlarının yapılması önemlidir. Bunun nedenlerini şu şekilde belirtebiliriz.

* Çocuklarınızın ve kendinizin sağlığını korumak için Klima bakımı önemlidir.

* Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşıyan klimaların bakteri üretmemesi için bakımının yapılması.

* Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olacağından bakımlarının ihmal edilmemesi.

* Yapılan bakım klimanızın ömrünü uzatacağı için daha fazla size hizmet edeceği anlamına gelmektedir.

* Yapılan bakım klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmasının önüne geçerek size fayda sağlayacaktır.

* Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlayacağı için maddi açıdan size kar sağlayacaktır.

Klima bakımını yaptırmadığımızda, klimalarınızın ömrü kısalacağı gibi faydadan çok sizlere zararda verecektir. Klimanın bakımı insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. Bununla birlikte iç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığında da lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlanmış olunacaktır. Bu hastalıklar yüksek ateş ile birlikte ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Başta çocuklarımızın sağlığını düşünüyorsak klimalarımızın peryodik bakımlarının yapılması önemlidir. Hastalık gibi durumların önüne geçilmesi ve cihaz performansının düşmemesi için klima bakımlarını ihmal etmemek gerektiğini bilmekte fayda vardır. Hijyenik açıdan sağlığınızı korumak ve cihazınızın ömrünün uzun olmasını sağlamak adına özel kimyasallar ilaçlar ile Arnavutköy klima servisi olarak bizler yapmaktayız. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmasının önüne geçilmiş olunacaktır. İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Arnavutköy’de sizlerin hizmetinde olmaktan büyük onur duymaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]