fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kaliteli hizmet anlayışımızla uzun zamandır Arnavutköy’de hizmet vermekteyiz. Buradaki amacımız yaşam alanınızda bulunan koltuklarınızın daha farklı anlamlar taşıyarak, evlerinizin daha farklı bir havaya bürünmesini sağlamaktır. Eskimiş koltuk takımlarınızın yüzlerini, sizlerin seçeceği kumaşlarla yeniden yaşam bulmasını sağlayan İstanbul Arnavutköy Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak biz sizlerin memnuniyeti için her daim çalışmaktayız.

Kullandığımız her ürün sizlerin daha uzun süreler memnuniyetinizi artırmak amacıyla kaliteli olarak seçilmektedir. Sizleri seçtikleri kumaşlarla, eski kumaşları değişimini yaparken, mobilyalarınızın aynı zamanda onarımını da gerçekleştiriyoruz. Amaç sevdiğiniz mobilyalarınızı daha uzun süreler kullanmanızı sağlamak.

Sizler koltuklarınıza yapacağınız değişikliğe karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalarda vardır. Örneğin farklı firmalarla da görüşme sağlayın. Piyasada bulunan birçok koltuk döşemeci ve kaplamacı elbette ki vardır. Onların işi alma adına sizlere vereceği sözleri ve garantileri dinleyin. Kesinlikle tutulamayacak olan bu sözleri kesinlikle bizim firmamızda bulamazsınız. Uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetlerde veremeyeceğimiz hiçbir sözü söylemedik. Bizim için verilen sözler iş ahlakı açısından önem taşımaktadır. Bu düşüncelerimiz sayesinde piyasanın en iyilerindeniz.

İstanbul Arnavutköy Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak, bizlerle bağlantıya geçtiğinizde, sizlere ücretsiz olarak göndereceğimiz keşif ekibimizle kısa bir görüşme sağlayacaksınız. Bu görüşme esnasında bizden beklentilerinizi, istek ve arzularınızı, seçimlerinizi belirtiniz. Bizlerde size piyasanın aşağısında fiyatlar sunalım. Bizimle çalışmak size de iyi gelecek.

Firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden kısaca belirtmek gerekirse: kumaş satışı, minder dikimi, korumalı özel koltuk döşeme tasarımı, tekil koltuk döşemesi ve kaplaması, tv koltuğu döşemesi ve kaplaması, restaurant ve restoran koltukları döşemesi ve kaplaması, özel ölçü koltuk imalatı, koltuk model değişimi, koltuk döşeme,koltuk kaplama, sandalye döşemesi ve kaplaması, koltuk cila ve renk değişimi söylenebilir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]