fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Arnavutköy Mobil Lastikçi
  • Arnavutköy Mobil Lastikçi
  • Arnavutköy Mobil Lastikçi
  • Arnavutköy Mobil Lastikçi
  • Arnavutköy Mobil Lastikçi
  • Arnavutköy Mobil Lastikçi

Oldukça eğlenceli geçen bir tatil dönüşü ya da yapılması gereken uzun seyahatler sırasında her şey yolunda giderken bir de baktınız ki lastiğiniz patladı. Nerede olduğunuzdan ve saatten bir haber açık lastikçi aramak zorunda kaldınız. İhtimali bile oldukça can sıkıcı öyle değil mi? Endişelenmeyin, böyle bir senaryo başınıza gelse dahi kendinizi hiç yormadan yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Yolda çivi, cam kırığı ya da çeşitli materyallerin sebep olduğu lastik patlamalarının ne zaman ve nerede karşımıza çıkacağını kestiremeyiz. Kimi zaman trafiğin en işlek olduğu caddede kimi zaman da kuş uçmaz kervan geçmez ıssız yollarda. Nerede olursanız olun saatlerce en yakın lastikçiyi aramak yerine mobil lastikçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda ve tüm İstanbul çevresinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bulunduğunuz konuma tüm ekipmanlarımız ve deneyimli iş arkadaşlarımız ile birlikte en kısa sürede ulaşmakta, hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturmaktayız.

Mobil yardım olarak ele aldığımız bu hizmet kapsamında lastik değişimi, jant değişimi ve lastik ayarı gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bunun için son teknoloji ekipmanlarla donatılmış araçlarımız ile birlikte alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızı bulunduğunuz konuma yönlendiriyoruz ve ihtiyaçlarınızın mobil lastikçi ile bir an önce karşılanması için gerekli adımları atıyoruz. Böylelikle patlamış lastikleriniz ile açık bir lastikçi arama zahmetinden sizi kurtarıyor, yola daha güvenli bir şekilde çıkmanız için elimizden gelen tüm desteği sizlere sunuyoruz.

Araç markanız ya da modeliniz ne olursa olsun lastik ile ilgili yaşayacağınız tüm problemlerde bir telefon kadar yakınınızdayız. Tek yapmanız gereken 7 24 lastikçi imkanından faydalanmak için aracınız ile ilgili bir kaç bilgiyi ve bulunduğunuz konumu bizimle paylaşmak. Bizimle iletişime geçmenizin hemen ardından yola çıkan ekiplerimiz yağmur, çamur, soğuk ya da sıcak demeden günün her saati hizmetlerini sizin için sürdüreceklerdir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]