fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araç kullanmak insana büyük keyif veren bir iştir. Tabi bu keyfi yaşamanın da belli kuralları vardır. Örneğin KM bakımının yapılması. Bu işlem her gün canımızı teslim ettiğimiz araçlarımız için büyük önem taşır. Otomobilinizin KM bakımlarını size önerilen zamanlarda yaptırmadığınız takdirde sürüş esnasında konforunuzu bozacak hatta aracınızın daha masraflı bir maliyetle tamir edilmesine sebep olabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tür sorunları yaşamamak için bu bakımları İstanbul Arnavutköy Oto Servis Bakım Tamir olarak sizlere en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yerlere de vurgu yapmak istiyoruz. Müşterilerimizden gelen sorulardan her araç aynı KM’de mi servise götürülmeli? Yola çıkarak açıklamak isteriz. Her otomobil markasının ve modelinin kendi rakamları olsa da genel olarak otomobil KM bakımları dizel ve benzinli araçlar için farklılıklar gösterir. Dizel ile çalışan araçları ortalama 10 ile 15 bin KM arasında bakıma götürmeniz gerekirken; dizel araçlar için bu rakam 10 bin sınırlıdır. Eğer aracınızı sadece hafta sonları ve kısa mesafelerde kullanıyorsanız bu rakamları tutturmanız mümkün olmayacaktır. Bu durumda aracınızı servis bakımına 12 ayda bir sokmanız sizin ve sevdikleriniz için önemlidir.  Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak bir randevu alabilirsiniz.

İşletmemizin yaptığı hizmetlerden olan araç kilometre bakımı, uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Aracınızın bakımlarını yaptırırken şunlara da dikkat etmek gerekir. Aracın kilometresine ek olarak ne tür ortam ve şartlarda kullanıldığı da servis süresini etkileyen faktörler arasında olduğunu asla unutmayın. Eğer araç şehir içinde sürekli trafik problemi olan yollarda, dur-  kalk halinde kullanılıyorsa; tozlu ve çamurlu dağ yollarında, sürekli ıslak ve nemli ortamlarda bulunuyorsa veya sürekli olarak uzun yolda yüksek hızda seyahat ediliyorsa aracınızı daha erken servise götürmeniz gerekebilir. Yaptığımız KM bakımları neleri kapsıyor? Sorunuzu duyar gibiyiz.

Bu bakımlar aracınıza yapılacak en kapsamlı servis hizmetleridir. Ana amacı motorunuzun sağlıklı olmasını sağlamak olsa da aracınızda bulunan kayışların sıkılığından, tampon bölgelerinin kontrolüne; araç altı metallerinin durumundan fren balatalarının kontrolüne kadar çok geniş bir kapsamı vardır. Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise bu bakımlar arasında aracınızı iyi ve kaliteli benzin ile kullanmak, yağına ve suyuna dikkat etmek; lastik havalarını kontrol etmek ve en önemlisi seyir halinde arabanızı önerilen şekilde kullanmak da aynı derecede önemlidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]