fib.net - firmalar işte burada

Arnavutköy Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evinizde, işyerinizde, binanızda, villanızda vb. herhangi bir yerde, yenilik yapmak ya da eski görüntüsünden çıkararak yepyeni bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız, kesinlikle İstanbul Arnavutköy Tadilat ve Dekorasyon firmasıyla konuşmadan bu işe girişmeyin. İşinde uzman bir ekiple çalışmaktayız. İstediğiniz yer ve mekanda yapacağımız çalışma sonrası bizleri birçok kişiye tavsiye edeceksiniz.

Piyasada birçok firma bu işi yaptığını söylese de maalesef işlerinde başarı gösterememişlerdir. Evinizde yaptıracağınız bir boyanın bile rengine karar vermek bir ayrıcalıktır. Mekanlara farklı tasarımlarla canlılık kazandırılıp müşteriye sunmak bizim işimizdir. Dekorasyonu şöyle nitelendirebiliriz. Bir mekanın mekan olmasını sağlayan duvarları (sınırlayıcıları) ve bu sınırlayıcılar arasında kalan canlı olmayan herşeydir. Dekorasyon yapmaktan kasıt ta bunlarla oynamak, renklendirmek, eğip bükmek, ilave edip, çıkarmak denebilir. Dekora etmek ise biraz daha farklıdır. Burada nelerin yenilenmesi gerektiğini hesaplamak daha doğrudur. Bunlara örnek vermek gerekirse;

 1)Duvarlar, renkleri, biçimlerine gidebilecek malzemeler

2)Kapı ve pencere boşlukları

3)Aydınlatma elemanları

4)Zemin elemanları (halı , mermer , kauçuk döşeme , granit , taş vs. vs.)

5)Tavan öğeleri (alçı motifler , girinti çıkıntılar vs.)

6)Aksesuarlar , dekoratif paneller ve tablolar vs.

7)Mobilyalar , raflar , dolaplar , sehpalar masalar vs.

İstanbul Arnavutköy tadilat ve dekorasyon firması olarak, bizlere ulaştığınızda sizlerin istek ve arzularınızı dinleyerek, sizlerin isteği doğrultusunda bir yön belirleyip size fikirler sunuyoruz. Bizimle anlaşma sağladıktan sonra elinizi hiçbir şeye sürmeden size vaat edilen sürede işimizi sizin istediğiniz şekilde yapıp bitiriyoruz. Bizler için anlaşılan süre oldukça önemlidir. Bu süre zarfında tüm ekibimiz donanımlı bir şekilde çalışma alanında bulunmak zorundadır. Bizimle çalışmaktan büyük zevk alacak ve mekanınız yeni bir solukla sizi karşılayacaktır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu almayı unutmayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]