fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun yıllardan bu güne kadar biz alarm kamera güvenlik işi ile ilgileniyoruz. Elektronik sistemin satış, montaj hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz elektronik sistem güven anlamında en kaliteli sistem olmaktadır. Korunmak ve kendini rahat hissetmek hepimizin isteğidir. Etraftan ve son yıllarda duyulduğu üzere hırsızlık olayları çoğalmaktadır. Alarm kamera sisteminin bu olaylar ile birlikte ihtiyacı daha da çoğalmaktadır. Yıllarca biriktirmiş olduğumuz birikimlerin ve karşımıza çıkan hırsız ile karşılaşmanın zorluklarını yaşamaktansa en garanti olanı alarm kamera sistemi olmaktadır. Soygun alarm ihbar sistemleri hırsızlık olaylarına caydırıcılık yapmaktadır. Ve alarm hırsızın girmesi ile birlikte haber alma merkezine hemen bilgi vermektedir. Alarm çaldığı zamanda haber alma mereksimize gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını gibi risk oluşturan olaylarda bilgi şirketimize yönlenir bilgisi gelir ve gereken yere bildirim yapılır ve uzun süre sizi kurtaracak olan görevliler gönderilir.  

Cctv kamera sistemleri her projeye uygun farklı çözümleri üretmektedir. Birkaç kamera ve basit kamera sistemlerinden oluşan basit kamera sistemleri olmaktadır. Bazı kamera sistemleri yanıltıcı, hızlı speed dome kameraları, dijital kayıt sistemleri, dvr kayıt sistemleri üzerinden akıllı cep telefonu ile canlı kamera izleme ve internet üzerinden canlı ses kaydı görüntü aktarım sistemlerine kadar çok sayıda cctv kamera sistemleri şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

Küçük ve orta boy şeklinde cctv kamera sisteminin yanı sıra bütünleşmiş güvenlik sistemi de çok amaçlı projeler için geliştirilebilen otomasyon sistemlerinde çok amaçlı şekilde kullanımı sağlanmaktadır.

İstanbul Ataşehir Alarm Güvenlik Kamera şirketimiz sizlere her zaman uygun fiyatlar ile birlikte güvenlik çözümleri üretmektedir. Teknolojinin bu denli yaygın olduğu bu dönemde parmak izi okuyan kilit açma sistemlerini de sizlere ulaştırmaktayız. Koruma sistemi için çok iddialı bir koruma cihazıdır. Sağlamış olduğu güvenlik sistemi son derece güvenilecek bir güvenlik sistemi olmaktadır. Her insana farklı şekilde parmak izi okuma yetkisine sahiptir. Ev sahibinin parmak izini de bilmekte ve ona göre direk açılmaktadır. Döşenmiş olan güvenlik alarm kamera sisteminde son derece kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]