fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayarlarımızda sakladığımız, gerek iş hayatına gerekse özel hayata ait bu verilerin bozulması ya da silinmesi durumunda büyük zaman kayıpları ya da oldukça yüklü maliyetler ödüyoruz. İstanbul Ataşehir Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak konusunda yetiştirilmiş özel kadrosu ve teknik ekipmanları ile kaybolan verilerin kurtarılması konusunda hızlı ve doğru çözümlemeler sunmaktadır. Ancak kullanıcıların bu konuda dikkat etmesi gereken bir hususta vardır. Donanımın zarar gördüğünü düşündüğünüz an herhangi bir işlem yapmadan cihazı ücretsiz arıza tespit için bizlerin teknik yetkililerine bilgisayarınızı getirmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki; erken müdahale istenilen sonuca kavuşturur.

Veri kurtarma işlemlerinin yapıldığı diskler; Sata / IDE Sabit Disk , External Hard Drive (Harici Sabit Disk), SCSI Sabit Disk , Tape Backup , Flash Memory (Flash Disk) , SD , MMC kartlar ve daha fazlasıdır. Firmamızın genel arıza olarak nitelendirdiği arıza çeşitleri şu şekilde belirlenebilir. Genel Notebook Arızaları, Kasa Arızası, Ekran Kasa Arızası, Invertor Arızas, Floresan Arızas, Chipset Arızası, Anakart Arızası, Ekran Arızası, Fan Arızası, Besleme Arızası, Mofset Arızası, Touchpad Arızası, Klavye Arızası, Klavye Değişimi, Tuş Eksikliği, Güney KöprüsüArızası, Kuzey Köprüsü Arızası, Ekran Kartı Arızası, Parmak izi Arızası, Buton Arızası, Ekran Değişimi Ram Arızası, Optik Değişimi Optik Arızası, Soket Onarımı, Soket Değişimi, Disk Arızası, Usb Port Arızasıdır.

İstanbul Ataşehir Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak misyonumuz; Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak ve bunu tüm Türkiye genelinde sağlayarak bilişim sektörü genelinde yaygın bir hizmet anlayışına sahip olmak. Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmak.  Kârlı yeni iş modelleri ile tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katmak olarak söyleyebiliriz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]