fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Ataşehir’de faaliyet gösteren firmamız sizlerin memnuniyetiyle çalışmasına devam etmektedir. Şirketimiz oldukça kalabalık bir portföye sahiptir. Her müşterinin istek ve arzusunu ayrı ayrı dinleyerek yerine getirmiştir. Firmamızın müşterisine sunduğu ürünlerden bir tanesi Fugalı mantolamadır. Bu mantolama işlemini uygularken EPS levhalar m²’ye 4-5 kg foamboard yapıştırıcı kullanılarak cepheye yapıştırılmasıyla istenilen sonuç mükemmel olarak elde edilmektedir. Bu malzemenin bir diğer avantajı plakalara ayrı ayrı dübellemeye gerek yoktur. Bu iş bize zaman kazandırarak işin daha çabuk sonuçlanmasını sağlayacaktır. Fakat müşteri yinede dübelletmek isterse, dübel yerlerine gerekli özel harcımız ile rütuş yapabiliriz. Bu işlemler yapıldıktan sonra müşterinin isteğine göre herhangi dış cephe boyası ya da grenli boya ile boyanıp istenilen renge kavuşturulabilir.

Bir diğer kaplama çeşidi grenli kaplamadır. Bu kaplamak şekli kuvars taneciklerinden oluşan, tekstürlü, iç ve dış mekanlar için kullanılan bir malzeme türüdür. Sıvalı, beton, mozaik yüzeylerde, ısı yalıtım sistemlerinde (mantolama) ve kendini taşıyan eski yüzeylerde uygulama yapılmaktadır. Formülasyonu sayesinde nefes alma, güneş ışınlarına dayanıklılık, su iticilik ve yıkanabilme özelliklerine sahip olması kullanış açısında bu kaplamayı daha ön planda tutmaktadır. Yüzeye çok iyi nüfuz etmesi ve uzun ömürlü olması bu kaplamanın tercih edilme sebeplerindendir. Malzemelerin sağladığı faydalardan bahsetmek gerekirse; Isı Yalıtımında EPS yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadır.  Yüksek basınç mukavemeti vardır. 

 Mantolama işleminin en önemli faydalarından bir tanesi ısı yalıtımıdır. Bunun dışında hava kirliliğini önler. Ortamda homojenısı dağılımı elde ederek, konfor şartları sağlar. Isıtma ve soğutma uygulamalarında yakıt, elektrik ve işletme giderleri azaltılarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Böylelikle ısı yalıtımı ile kayıplar kazanca dönüşmüş olur. Bu sayede daha küçük kapasiteli ısıtma ve soğutma cihazları seçilebilirsiniz. Yatırım giderleri ciddi ölçüde azalmış olur. Doğal kaynak israfını azaltmış olurken, ozon tabakasının delinmesine yardımcı olan zararlı maddeler ortaya çıkmıyor. Aynı zamanda binadaki sıva hataları da gizlenmiş oluyor. Sizde bu faydaları görmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]