fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız her türlü tesisat, bakım ve onarım hizmetinde sizlerle birliktedir. Yeni yapılan inşaat alanlarında isteğe göre çeşitli ısıtma sistemleri yapılabilmektedir. Örneğin yerden dağıtma sistemi, boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanıma suyu musluklarına zeminde gizli tutarak koruyucu kılıflarla döşemek gerekir. Bir diğer inşaat alanlarında kullanılan yöntem ise yerden ısıtma sistemidir. Binanın alt yapı aşamasında planlanarak yapılması gereken ısıtma teknikleri arasında bulunur. Sonradan yapılmaya karar verildiğinde ise oldukça yüksek maliyetlere sebep olur. Eğer yapmak istediğiniz tesisata karar verirseniz bizlerle görüşmeden bir karara varmayın. Çünkü uzman ekibimiz size ücretsiz olarak keşif hizmeti sunarak size en doğru tesisat seçimi ve fiyatı sunacaktır.

İstanbul Ataşehir Kalorifer ve Doğalgaz tesisatı firması olarak hizmet verdiğimiz bir diğer önemli tesisat ise Ana Kolon tesisatıdır. Doğalgaz ana kolon tesisatı yapıların ortak kullandıkları hat anlamına gelir ve tecrübeli bir ekip tarafından deneyimli firma adı altında yapılması gerekir. Ana kolon tesisatları yapıların ortak kullanım alanlarından geçer ve yapıdaki gaz kullanılacak her yere hat verilir. Buda çok dikkat isteyen bir iştir. Hata kabul etmez. İşini bilmeyen bir firma tarafından yapılması büyük tehlikelere davetiye çıkarır. Bu tesisat İGDAŞ’ın servis kutusundan daire sayaçlarına kadar getirilen bir tesisattır.

Firmamızın bir diğer hizmetlerinden Radyant Isıtma sistemi Cafe – Resteraunt, Fabrika, Spor Salonları, Hangar ve Depolar, Oto Servis Alanları, Sera ve Çiftlikler, Showroomlar, Atölyelerde kullanılan bir yöntemdir. Firmamız uygun fiyatlarda istenilen yerde çalışmasını yapmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de 2007 yılında yürürlüğe giren Enerji Verimliliği Kanunu ve 2008 yılında Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği uyarınca merkezi sistemlerde ısınan yapılarda ısı kontrol ve ısı pay ölçüm sisteminin yapılmasıdır. Firmamız bu konularda da size en uygun fiyatlarda yardımcı olacaktır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]