fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer alan firmamız uzun zamandır temizlik hizmeti sunmaktadır. Müşteri portföyü oldukça kabarık olan şirketimizin çalışma prensibi güven ve dikkat üzerinedir. Şirketimiz zor olan temizlik sorununu üstüne alarak size sevdiklerinizle güzel vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmetten bahsetmek gerekirse; anlaşılan ailelerin evlerine 2 kişi olarak gidilmektedir. Daha önce müşterinin isteğine göre temizlik malzemelerimizi yanımızda getiriyoruz. Bazı müşterilerimiz ise kendi ürünlerini kullanmamızı istediklerinde bizde onların isteklerine uyuyoruz. Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlayarak çalışmasını yapmaktadır.

Şirketimiz müşterilerine özen gösterdiği gibi çalışanlarına da aynı özeni göstermektedir. Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:30’dur. Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dahil 1 Saat istirahat kullanabilirler. Bu çalışma saatleri ve öğlen molası devletin verdiği saatleri teşkil etmektedir. Çalışanlarımız çalışma saatleri içinde temizlenmesi gereken sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler. Görevlerini en ince detayına kadar özenle yapmaktadırlar. Herhangi bir ulaşımda sorun yaşadıklarında örneğin trafikten dolayı geç gelindiğinde gecikilen saat kadar akşam mesaisi yapılır.

Şirketimizle çalışmaya karar verdiğinizde bir güvenlik onay formu doldurmanızı isteriz. Bu aynı zamanda sizi tanımamız ve portföyümüze koymamız açısından önemlidir. Bir daha bizimle çalışmak istediğinizde sizi bu formdan bularak daha kolay yardımcı olabiliriz. Çalışılacak alanın belirlenmesi ile şirket çalışanlarının size evinizle ilgili soruları da olacaktır. Özellikle dikkat etmemizi istediğiniz yer var mı? gibi ya da öncelikli olarak başlamamız gereken yer var mı? Sorularının cevaplarıyla sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlarız. Bizlere ulaşmak için tek yapmanız şey bizimle iletişime geçmektir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]