fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tüm İphone ve İpad modelleri için hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin içerisinde ön cam / dokunmatik değişimi, pil değişimi, kulaklık soketi arızaları, ses sorunu, şarj problemleri, home buton arızaları, on / off buton arızaları, anakart problemleri ve sıvı temaslı cihazlar için çözümleri profesyonel ekibimizle birlikte çözmekteyiz.

Bazı müşteriler iphone ve ipad özel servislerinde sorun yaşamaktadır. İstanbul Ataşehir İphone tamiri ve teknik servisi olarak bizde böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. Amacımız sizi rahatsız eden durumlardan sizleri en kısa sürede kurtarmaktır. Bazı firmalarda servis süresi oldukça uzun tutulmakta ve sizler madur durumda kalmaktasınız. Bizim teknik servisimizde böyle bir sorun yaşamamanız için 1 günlük tamir işlemlerimiz profesyonel ekibiz tarafından çözüm odaklı olarak yapılmaktadır. Diğer büyük arızalarda ise size en yakın zaman dilimi verilecektir. Telefonlarınızın tamirinde kullanılan parçaların kalitesi ve servis sonrası yetersiz destek gibi sorularda bizim teknik servisimizde karşılaşmayacağınız sorunlardır. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

İstanbul Ataşehir İphone tamiri ve teknik servisi olarak sıvı teması veya anakart arızaları gibi uzun süreli çalışmaların dışındaki çalışmaları aynı gün teslim edebilecek bir ekibe sahibiz. Günlük hayatımızda bizlerin bir parçası haline gelen bu cihazların tamirinin kısa sürmesinin amacı sizlere daha iyi hizmet sunmaktır. Servisimizde bulunan teknisyen ve mühendislerle kullanıcılar iletişime geçerek verilen servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi almaları sağlanmaktadır.

Haftanın 7 günü hizmet veren servisimiz sabah 09:00’dan akşam 19:00 a kadar teknik servis hizmeti vermektedir. Servisimize gelen tüm müşterilerimizle bire bir ilgileniyor, sorunlarına çözüm öneriyoruz. Ürün tesliminden önce en az iki kere son kullanıcı testine tabi tuttuğumuz cihazları sahiplerine bu şekilde teslim ediyoruz.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]