fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer alan servisimiz uzun zamandır sizlerin hizmetinde yer almaktadır. Amacımız sizlerin evinizde, işyerlerinizde vb. yerlerde bulunan klimalarınızın bakım ve onarımını yaparak sizlerin daha sorunsuz bir şeklide klimalarınızdan faydalanmasını sağlamaktır. İstanbul Ataşehir klima servisi olarak sadece klimalarınızın bakımıyla değil yer değiştirme, taşıma, takma işlemlerinin de yapmaktayız.

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klima kullanımı sırasında da dikkat edilmesi gereken birçok önemli hususlar vardır. Sizlerde bizlerin sizlere vereceği bazı önerileri dinleyerek cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsizin. Dikkatli ve kullanım kılavuzuna uyarak kullanılan klimalar daha uzun ömürlü olmaktadır. Klimalar zaten çok hassas cihazlardır. Onların bakımlarını düzenli olarak yaptırarak daha fazla verim alabilmeniz mümkün olacağı gibi daha uzun süre kullanabilmeniz de mümkün olacaktır. Bunun için sizlerinde birkaç şeye dikkat etmeniz gerekir.  Bu hem sağlığınız için hem de klimalarınızın daha iyi performans sergilemesi bakımından önemdir.

Klimalarınızın ısı değerlerini çok sıcak ya da çok soğuk olarak ayarlamayın. Pek çok kişi bu şekilde daha hızlı şekilde ortamı soğutacağını ya da ısıtacağını düşünse de tamamen yanlış ve sağlıksız bir yaklaşımdır. Örnek vermek gerekirse bir odada klimanız var diğerinde yok. İki oda arasındaki sıcaklık farkının 7 dereceden yüksek olmamasına dikkat edin. Böylelikle her derece düşüklüğü ile klimanın elektrik tüketiminde düşüş olduğunu görebilirsiniz. Bu da enerji tasarrufu yapabilmeniz açısından önemlidir. Bazı noktaları bilmek hem sizin hem de klimalarınızın daha uzun süre kullanılmasını sağlamak için size fayda sağlamaktadır.

Klimalarda bulunan üfleme hızını gereğinden fazla tutmanız cihazınızın daha fazla zorlanmasına ve doğal olarak daha çabuk yıpranmasına neden olacaktır. Bu sebeple bu tutumdan vazgeçin.

Yazın klima kullanırken dikkat edilecek hususlar arasında gündüz sıcaklığın yüksek olması sebebiyle klima çalıştırırken kapı ve pencerelerinizi kapatırken akşam serinliğinde klimalarınızı kapatıp pencere ve kapılarınızı açmanız gerektiğidir. Böylelikle evinizi havalandırmanız da sağlığınız açısından doğru bir davranış olacağı gibi elektrik tüketimini de azaltmış olabilirsiniz.

Klimalarınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda hiç çekinmeden iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede hizmet vermekten onur duyacağız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]