fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günlük yaşantımızın bir parçası olan koltuklarımız, bizim yaşam standartlarımızı oluşturmaktadır. Hayatımızın vazgeçilmez unsuru dinlendiğimiz, misafirlerimizle hoş sohbetler ettiğimiz, ailemizle günlük olaylarımızı paylaştığımız mekanlarımız olan koltuklarımızın kendi zevkimiz ve rahatımızda olmasını isteriz.  Evimizin en özel mobilyalarından olan koltuk takımları zamanla eskimeye ve arızalanmaya başlar. Oturma yerinde çökmeler, kumaş ya da deri yüzlerindeki leke ve dökülmeler, ayak ve iskelet kırılmaları gibi birçok arıza çeşitleri artık koltuk takımlarınızı kullanılmaz ya da hiç hoş olmayan bir hale sokabilir.

          İstanbul Ataşehir Koltuk Döşeme ve Kaplama firmamız her türlü koltuk tamirlerini garantili ve hızlı bir şekilde yapmakta sizlerin bu sorununa çare olmaktadır. Koltuklarınız eskiyen yüzlerini kaplatabilir, kırılan, dökülen ya da deforme olan yerlerini garantili bir şekilde firmamıza onartabilirsiniz. Koltuk tamirleri atölyemizde işinin ehli ustalarımız tarafından yapılmakta ve kalite kontrolden geçerek sizlere ulaşmaktadır. Koltuklarınıza yapılan kaplama kumaş sizlerin beklentilerini karşılayabilecek tarzda olup seçim ve renk ayrımını siz yapmalısınız. Köşe koltuk takımlarınızda meydana gelen sünger çökmeleri, minder fermuar patlamaları, kumaş deri değişimi dahil her türlü tamirler firmamızca onarılarak pırıl pırıl teslim edilir.

          Bizler sizlerin memnuniyetini sağmak için teknolojinin son harikası olan model ve kumaşlardan temin ederek sizlerin zevkinizi temsil etmesi açısından sizlerin seçimine bırakıyoruz.  Sizlerin seçtiği kumaş ya da deriden dilediğiniz renk geçişleriyle eski köşe koltuk takımlarınız kaplayıp yeni bir şekilde sizlerin onayına sunuyoruz. Dekoratif ve konforlu farklı minder tasarımlarıyla da eski halinden çok daha farklı yepyeni bir görünüme kavuşturup yeni bir yaşam alanı sizlere oluşturuyoruz. Tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmaktır. Bizlere ulaştığınızda sizlere verilen gün ve saatte koltuklarınızı alıp işlem yapmak için firmamıza getiriyoruz. Size verilen sürede ise tekrar evinize teslim ediyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]