fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan servisimiz uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Yaptığımız işten bahsetmeden önce kombinin ne olduğunu bilmek gerekir. Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıta ve sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihaz olarak tanımlamak mümkündür. Hafif ve az yer kaplaması nedeniyle çok fazla rağbet görmektedir. Ebatları küçük olduğundan duvara asılabilir. Sesli bir çalışma prensibine sahip olmadığı için rahatsızlık vermez.

Kombilerde ısıtma sistemi için gereken pompa, genleşme tankı, termostat, kontrol panosu gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarına sahiptir. Kişilere has ısıtma özgürlüğü sağlar ve buda daha az ödemenizi sağlar. Kısaca ısındığın ya da istediğin kadar ödemedir. Sıcak su ihtiyacını tek başına karşılar ayrıca termosifon, şofben vb. şeylere ihtiyacınız yoktur. Genelde küçük mekanlara uygulandığı söylense de teknolojinin gelişmesi ile kaskat uygulamalar sayesinde bu söylemden vazgeçilmiştir.  

Kombi cihazları şofbenlerde olduğu gibi borulardan gelen suyun bir eşanjör vasıtasıyla ısıtılması ilkesi ile çalışmaktadır. İstanbul Ataşehir Kombi servisi olarak bizde bu çalışma prensibine sahip cihazın kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. A dan Z ye kadar her türlü donanıma sahip ekibimiz sizlere de hizmet vermekten büyük onur duyacaklardır.

Yaptığımız tüm çalışmalarda baca tepmesine ve çekmemesine, aşırı ısınmalara, alev sönmesine, donmaya ve gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibatı almış durumdayız.

Kombiler çalışma prensibine göre bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşittir. Bu üç seçenek arasında bacalı kombilerin atık gaz sistemlerinde fan yoktur. Oluşan atık gaz genleşir ve baca vasıtasıyla dışarı atılır. Bu bacalı kombi cihazının kullanılabilmesi için binanızın mutlaka bacalı olmalı. Baca mevcut değil ise hermetik kombi kullanabilirsiniz. Hermetik kombi hem daha güvenlidir hem de kurulum açısından daha pratiktir. Bizlerle bağlantıya geçtiğinizde ücretsiz keşfimizle en doğru seçimi size sağlayabiliriz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]