fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Ataşehir’de bulunan firmamız her türlü tamirat, bakım, onarım, yenileme işlerini yapmaktadır. Bu bölgede en çok verdiğimiz hizmetlerden biri pimapen çek aç sistemleridir.  Özellikle teras, balkon ve bahçelere açılan geniş açıklıklarda tercih edilirler. PVC çek aç sistemleri iç mekanlarınıza konfor, ferahlık ve genişlik kazandırdığı gibi mükemmel ses ve ısı yalıtımı da sağlayarak yaşam alanınızda büyük bir değişikliğe olanak vermektedir.  PVC çek aç sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de, üstün mühendislik çözümleri sayesinde kanadının çok kolaylıkla hareket edebilmesidir. Bu sayede daha kolay temizlik ve kullanım imkanı yaratmaktadır. İstanbul Ataşehir’de en çok kullanılan sistem türü olarak belirlenmiştir. Sizlerinde evlerinde yapacağı değişikliklerde bizler ulaşmanızla ücretsiz keşif ekibimiz gelerek sizleri yönlendirmektedir. Sunduğumuz bu PVC çek aç sistemleri istenilen renklerde sizler sunulmaktadır. Pencere desen seçeneklerinde sedir, altın meşe, budaklı maun, antrasit, eloksal gri, saten gri, beyaz, füme, koyu yeşil, ceviz budaklı meşe, gri, antik ceviz, rustik meşe, gece mavisi, ardıç, kestane, krem, metalik gri, siyah bulunmaktadır. müşterinin isteği hangi yönde olursa, bizde onlara bu yönde hizmet etmekteyiz.

İstanbul Ataşehir pimapen onarım, bakım, tamirat firması olarak, kullandığımız ürünlerde kullanılan tüm hammaddeler giriş kalite kontrol testlerine tabi tutulmuştur.  PVC kapı ve pencere profillerinin üretiminde kurşun içermeyen kalsiyum çinko stabilizatörler de kullanılmıştır.  Modern üretim parkurumuzun sayesinde pvc profil üretiminde hammaddeler, hava ile hiçbir şekilde temas etmeden profile dönüştürülmüştür. Bu sayede daha güçlü ve kaliteli ürünler hizmete sunmuş bulunmaktayız.

PVC pencere profillerinde kullanılan tüm hammaddeler ve oran formülasyonları, uluslar arası bağımsız laboratuarlarında düzenli olarak test edilmiş ürünlerdir. PVC pencere sistemlerinde ısı ve ses yalıtımı için en önemli unsur sistemlerimizde mevcuttur. Bizimle çalışmak için bizi arayınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]