fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Ev Dekorasyonu ve tadilat dikkat ve özveri gerektiren önemli işlerden biridir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Buda kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır. Tabi önceleri bunu fark etmekte zorlanıyoruz. Fakat işler değiştiğinde kısaca mekan kullanılmaya başlandığında bu eksiklikler ortaya çıkmaktadır. Ucuz malzemeler kendini kısa bir süre sonra göstermeye başlar. Örneğin musluk, parke, duvar boyası. Birde buna kalitesiz işçilerin iş tecrübesizliği eklendiğinde işler daha karmaşık bir yapıya dönüşür. Sürekli olarak bozulan yerlerin tamiri ya da müşteriyi ya da sizi rahatsız eden görüntülerin kapanmasıyla uğraşırsınız. İstanbul Ataşehir Tadilat ve Dekorasyon olarak bizimle yapacağınız çalışmalarda böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca yaptığımız işlerin öncesinde olduğu gibi sonrasında da arkasında durmaktayız.

Bizimle çalışırken konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğinizde, öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesini bizlere çıkarın. Bizler bu listeyi değerlendirmeye ekibimizle birlikte ele alalım. Bizler tadilat listesinde, yıkım ve onarım gerektiren işlere öncelikli olarak listeler, dekorasyona göre yapılması gereken diğer basit işleri ise ikincil olarak listede yer buldururuz. İç Cephe ve Dış Cephe Boya işlemlerimiz ise mümkünse en son sıralara koyarak işimizin planını tam anlamıyla oluştururuz.

Tabi sizlerde bizlerden fiyat almadan önce tadilat listesinde yer alan işlerin piyasa fiyatlarını araştırın. Malzeme ve işçilik fiyatları hakkında bilgi edinin. Böylece bizim diğer firmalardan ne kadar iyi olduğumuzu da daha rahat anlayabilirsiniz. İstanbul Ataşehir Tadilat ve Dekorasyon olarak,  hedeflerimizden bir tanesi de sizlerin bütçenize mümkün olduğunca kaliteli malzeme ve işçilik ile tadilatınızı yapmaktır. Başarılarımızın en büyük nedenlerinden bir tanesi de kendimizden çok sizlerin bütçesini düşünmek. Bizlerle çalışmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]