fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beyaz eşyalarınızdan buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, klimalar, kurutma makineleri gibi tüm eşyalarınızın tamirat, yedek parça, yer değiştirme işlemlerin yapmaktayız. Evlerimize beyaz eşya bazı özellikleri bilmek gerekir. Her şeyden önce ne istediğimize karar vermek gerekir.

 Örneğin her evde olan buzdolaplarından bahsetmek gerekir. Çift motorlu buzdolapları Türkiye’de çok tercih edilmemektedir. Fakat piyasada kullanılan çift motorlu buzdolapları mevcuttur ve bu modellerde gayet sağlıklı çalışmaktadır. Çift motorlu buzdolaplarında asıl sağlanmak istenen buzdolaplarının alt ve üst kısmını ayrı ayrı motorların soğutmasıdır. Böylelikle buzdolabı çalışmaya başlayınca anında soğutma elde edilmektedir.  Türkiye’de en çok kullanılan tek motorlu dolaplarda bir motor iki bölümü de soğutmak zorunda kalmaktadır. Buda alt ya da üst kısımdan biri diğerine göre daha geç soğutması anlamına gelmektedir. Çift motorlu buzdolabı motorları çift olmasına rağmen kondenser adlı parçayı ortak kullanmaktadır.  Ayrıca dolaplarda gazının yönünü değiştiren selonoit valf vardır.  Bu parça valf oldukça pahalıdır. Buzdolaplarında en az bozulan parçadır. Çift motorlu buzdolapları tek motorlu dolaplara göre daha alçak sesle çalışır. Çünkü her iki motorunda kalarosi düşüktür. Kalorileri düşük olan bu motorlar bir kısımı soğuttukları için düşük kalori o kısım için soğutmaya yeterlidir.

Yukarıda verilen bilgiler sadece bir beyaz eşyanın özelliklerinde biridir. Sizler bizi ulaştığınızda istediğiniz her konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]