fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Misyonumuz

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her tülü malzemenin tedarik ederek, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemize ve müşterimize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunmak faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler bırakmaktır.

İstanbul Avcılar Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak biz uzun zamandan beri nesne tabanlı ticari ve kişisel bilgisayar yazılımları gerçekleştirdik. Aynı zamanda Muhasebe, stok yönetimi, sipariş takibi ve sıcak satış yazılımları ile tekstil sektörüne yönelik yazılımlarda geliştirdik. Bu gibi ihtiyaçlarınızda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, uzman ekibimizden gerekli yardım ve bilgileri alabilirsiniz.  Aynı zamanda Web site tasarım ve yazılımı, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, tablet ve bilgisayar yedek parça satışı, tamiri, ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uzun zamandır faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız müşteri memnuniyetini oluşturmaktır. Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik. Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebepleri olarak;

  Müşteri anlayışı,

  Kaliteli hizmet,

  Uygun fiyat,

   Güleryüzlü hizmet,

  İyi performans olarak sıralayabiliriz.

Bilgisayar tamiri olarak üzerinde durduğumuzda her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarda yanınızda olduğumuzu biliniz. Aynı zamanda müşterilerimize bulunduğu iş koluna göre teknik servis ve danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Her türlü yedek parça ihtiyacınızda aynı gün içerisinde hizmet vererek işlerinizin aksamamasını sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek gerekli yardımları alabilir, bilgi almak istediğiniz sorularında yanıtlarını bulabilirsiniz. Hizmet vermekte olduğumuz yerler sadece İstanbul ilçesi değil tüm Türkiye’dir.

Bilgisayarlarınızı ve laptoplarınızı uzman olmayan kişilerin eline vermeyin. Küçük sorunlarınızın büyümesine neden olacak bu davranış sizi daha masraflı bir işe sokabilir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]