fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Avcılar ilçesinde bulunan firmamız sadece Avcılar bölgesine değil Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir. Kaliteli malzeme anlayışı ile işinin uzmanı bir ekiple hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onlara çalışma öncesi bir plan çıkarıyoruz. Bu planın başlama ve bitim süresi de müşteriye sunulduktan sonra ekibimizle anlaşma sağlanmış ise verilen gün ve zaman diliminde iş teslimi yapılmaktadır.

Firmamızın kullanmış olduğu malzemeler diğer firmalara oranla daha kapsamlı incelenmiş kaliteli ürünlerdir. Örneğin Türkiye’nin genelinde kullanılan EPS ve XPS’nin karşılaştırılmasını yapalım. İkisi de izolasyon amaçlı kullanılmaktadır. Polistiren bazlıdırlar. Bu iki malzeme arasında seçim yaparken fiyat konusundansa faydaları arasında karşılaştırma yapmanızda fayda vardır. Aynı yoğunluğa sahip olmalarına karşı EPS daha uygundur. Bazı firmalar bu malzemelerden diğerinin daha kaliteli olduğunu söylerse buna itibar etmeyin.  Çünkü düşük yoğunluklu EPS kullanımı ile hem gerekli ısı yalıtımı sağlanıyor hem de büyük maliyet avantajları yakalanmış oluyor. Sizde kaliteli ve az maliyetli bir mantolama istiyorsanız kesinlikle İstanbul Avcılar Dış Cephe Mantolama ile bağlantıya geçmeden her hangi bir yerle anlaşmayın.

Yaptığımız işlerden bahsetmek gerekirse en önemlilerden bir tanesi Su basma profili uygulamasıdır. Uzman ekibimiz, mantolama uygulamasını aşağıdan yukarıya doğru yapmaktadır. Bunun amacı uygulama başlangıcında zeminin 20-25 cm üzerinden, su basman profili teraziye alınarak cepheye monte edilmesidir. Böylece daha sağlıklı bir mantolama sağlanmış olacaktır. Yapıştırma işleminde, ısı yalıtımı levhalarının yatay ve düşey yüzeylere yapıştırılması amacıyla kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır. Yapıştırıcının ısı yalıtım levhalarına yapışma dayanma en az 80kpa olmalıdır ki sorun yaşanmasın. Yapıştırma harcı levhanın tüm çevresine ve ortaya üç öbek şeklinde uygulanır. Yapıştırıcı harcı levhanın %40’ını kaplamalıdır. Yapılan işlerde profesyonellik şarttır. Yapılan uygulamaların sonradan sorun yaşatmaması için işi bilmeyen ekiple çalışan firmalara kesinlikle itibar etmeyin. Verilen fiyatları iyice karşılaştırın. Aynı zamanda kullanılacak malzemeleri de sorgulayın bu size bizimle çalışmanız için bir sebep yaratacaktır. Bizi arayarak doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]