fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız çeşitli tesisat döşemeleriyle sizlere hizmet vermektedir. merkezi ısıtma sistemlerinde her bir radyatör tarafından kullanılan ısı enerjisini kayıt altına alan bir ölçüm cihazı olan ısı pay ölçeri binalara takmaktayız. Çok konutlu yerlerde her bir radyatöre monte edilerek, radyatör başın tüketimin değerini kaydeden bu cihaz 2007 yılından bu yana zorunlu olarak tutulmaktadır. Buradaki amaç tükettiğin kadar öde prensibidir. Isı pay ölçerde radyatör ve oda sıcaklığını algılayan iki adet sıcaklık sensörü vardır. Sıcaklık ile oda sıcaklığı arasındaki sıcaklık farkı değeri ısı pay ölçer. Ölçülen bu pay radyatörün anma ısıl güç kat sayısı ve ısıl temas katsayısı’nı kullanarak tüketim değerini ölçer. Böylece sadece kullandığınız ısı enerjisini ödemiş olursunuz.

İstanbul Avcılar Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı firması olarak, verdiğimiz hizmetler; ana kolon tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgazlı radyant ısıtıcı – Açık alan ısıtma sistemleri, ısı pay ölçer, katı yakıtlı kazan tesisatı, duvar tipi yoğuşmalı kazan tesisatı yapılmaktadır. Bina veya evlerde alt yapı olarak daha önce kalorifer döşenmeyen yerlerde kat kaloriferi sistemini döşeyerek sağlıklı yaşam alanları oluşturan firmamız, sizlerin en uygun fiyatlara konforlu yaşamanızı sağlamaktadır.  Çeşitli ısıtma tekniklerinden altan ısıtma sistemi, yerden dağıtma sistemi gibi ısıtma teknikleri binanın tabanı oluşturulurken yapılması gereken ısıtma şekillerindendir.

Doğalgaz sistemi ise oldukça deneyim ve tecrübe isteyen hassas bir sistemdir. Uzun zamandır bu piyasada hizmet vermekteyiz. Firmamızın yaygın bir çalışma ağı bulunmaktadır. Türkiye’nin doğalgaz ulaşmayan yerlerde daireniz, apartmanınız, iş yeriniz için katı yakıtlı kazan modellerini de ekibimiz sizin için döşemektedir. Bizleri arayarak istediğiniz ısınma tekniğini ve istediğiniz ısınma performansını bize bildirin. Biz size hangi sistemin daha uygun olacağını size bildirelim. Bizlerle görüşmeden bir karara varmayın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]