fib.net - firmalar işte burada

Avcılar İphone Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Avcılar İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak 7 gün sizlere hizmet vermekteyiz. Avcılar ilçesinde yer alan teknik servisimize her türlü sorununuzda iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz İphone özel teknik servis çalışmasında; İphone ekran değişimi, iphone pil değişimi, iphone ana ekran butonu, iphone şarj soketi, iphone power buton, iphone kamera, iphone ahize, iphone hoparlör arızası, iphone Wi- Fi sorununun çözümleri yer almaktadır.

Bazı çalışmalarımızı sizleri zor durumda bırakmamak için günü gününe teknisyenlerimizle onarıp veriyoruz. Fakat bazı çalışmalar taktir edersiniz ki uzun çalışmalar gerektirebilir. Örneğin ekrana su kaçması. Bu tür olaylarda bile size daha hızlı hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlerle çalışmak bir ayrıcalık taşımanıza sebebiyet doğuracaktır. Müşterilerin isteği doğrultusunda Android işletim sistemine sahip akıllı ürünlerde özel teknik servis ekibi oluşturmuş bulunmaktayız. Amacımız sizlere kaliteli ve hızlı çözümler yaratmaktır.

Teknolojinin gelişmesi markaları müşteri memnuniyetini arttırmaya yöneltmiştir. Artan talepler karşısında farklı teknolojik cihazların üretilmesiyle farklı sorunlarda çıkmaya başlandı. Bu sorunların en aza indirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için kendi işinde uzman ve sürekli gelişen teknolojinin eğitimini alan bir ekiple sizleri karşılamaktayız. Teknolojinin son harikası olan İphoneler bazen kullanıcı hataları karşısında, bazen de kendi potansiyelinde yaşadığı arızalarla karşımıza çıkabildiği için teknik servisimiz, bu karşılaşmalarda müşteri memnuniyeti ön planda tutarak çözüm sunmaktadır.

İstanbul Avcılar İphone tamiri ve teknik servisi olarak en çok karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi ekran değişimidir. Birçok sebepten olayı kaynaklanan bu olay kimi zaman yazılımsal hatalar kimi zamanda ekrana gelecek darbelerden dolayı yaşanmaktadır. Telefonunuzun ekranını korumak için ne kadar dikkat edilirse edilsin bu sorunlar sizi de bulabilir. Böyle bir sorunda bizleri arayarak hızlı çözüm yolları bulabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]