fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Avcılar ilçesinde yer alan servisimiz, tecrübeli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllardır bu bölgede yer alan servisimiz güçlü ve deneyimli kadrosuyla sizlere hızlı çözümler sunmaktadır. Klimalarınızda yaşadığınız sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturmakla yükümlü olan İstanbul Avcılar Klima Servisi olarak biz, sizlere güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en uygun fiyat aralıklarıyla sizleri beklemekteyiz. Klimalarınızın kullanım şekillerine göre yıllık bakımları onların daha uzun süre sizlere hizmet vermesini sağlamaktadır. Çok sıcak ya da çok soğuk bölgelerde kullanılan klimaların bakımlarının yapılmaması, onların veriminin düşmesine sebep olmakla birlikte, sağlıksız bir ortamında yaratılmasına sebep olmaktadır. Ayrıca klima kullanırken bazı önemli noktalara da dikkat etmek gerekir. Günler çok sıcak değil ancak çok nemli ise klimanızı nem alma modunda çalıştırmanız çok önemlidir. Böylelikle hem tasarruf etmiş olursunuz hem klimanızı boş yere yormamış olursunuz. Klimalarınızı kullanırken sizlere vereceğimiz bir değerli bilgiyi dikkate alın. Klimalarınızdan yeterli performansı almak istiyorsanız, klimayı kullandığınız günler çok sıcaksa perde, kepenk ve jaluzilerinizi kapatmanız güneşin ısısını keserek klimanızın daha rahat bir şekilde soğutmasına olanak sağlayın. Klimalarınızın önünde perde ve mobilya bulunmamasına dikkat edin. Böylelikle klimalarınızın hava çıkışını da engellememiş olursunuz.

Klimalarınızın filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesine dikkat edin. Aksi halde filtrelerde biriken toz parçacıklarının hastalıklara davetiye çıkaracağını asla unutmayın. Bu filtrelerin temizlenmemesi astım, bronşit gibi rahatsızlıkları artırır bu sebepten düzenli temizliğini yapmanızda fayda vardır. Gece uyurken klimaların altına yatmanız üşütmenize ve ortamdaki nemin kurumasına neden olacağından bu konuya dikkat etmeniz çok önemlidir. Mümkünse iyi yalıtım gerçekleştirmekte olan selektif camlı pencereler kullanmanız klima kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır.

Klima kullanımının bilmek aynı zamanda sizlerin daha rahat bir ortamda yaşamanızı da sağlayacaktır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak klimalarınızla ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda sizlerin yanında olacağımızı bilin. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]