fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Kombi Servisi

( 0 Puanlama)
( 2 Değerlendirme )
Kombi Servis
İletişim Bilgileri
İstanbul / Bakırköy
0 (532) 341 30 10
0 (850) 840 31 53
Kombi Servis
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasının tümüne hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Kombi taktırmak istediğinizde öncelikli olarak hangi tür kombiyi tercih edeceğinizi belirlemeniz gerekir. Bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşit kombi vadırr. Peki evinize uygun kombiyi nasıl seçeceksiniz?

Kombi seçerken üç önemli kriteri göz önünde bulundurun. Evin metrekaresi, bulunduğu yön ve bulunduğu kat kombinin seçimini için önemli değildir. Çünkü evi kombi değil radyatörler ısıtır.  Bu nedenle düzgün radyatörlerin seçimi önemlidir. Kombiden alınan ısıl değerle radyatör ısıtılabilsin. 80-90 metrekare alana 17 bin kilokalorilik kombiler, 90-150 metrekarelik alana 20 bin kilokalorilik kombiler, 150 metrekare ve üzeri yerler için ise 24 bin– 6 bin kilokalori arası kombiler takarak evinizde konforu yakalamanızı sağlarız. Bu detayları işinin uzmanı ekibimizle yapacağınız görüşmelerde sahip olabilirsiniz. 

Binanızdaki yalıtımın iyi olup olmadığı da kombi seçiminde ayrı bir önem taşır. İstanbul Avcılar Kombi Servisi olarak bizler, sizlerin sahip olduğu kombinin teknik servis hizmetini ve yedek parçalarını ihtiyaç duyduğunuzda temin ederek sizin kalitenizi yükseltiyoruz.  Verdiğimiz hizmetlerde kombinize bakım, onarım, montaj hizmetleri sunulmaktadır.

İstanbul Avcılar Kombi Servisi olarak, cihazlarınız da oluşabilecek iç ve dış sorunlarda, bu sorunların zamanla kullanarak yıpranarak ve bakımsızlık ihtimallerin sonucunda oluşabileceği gerçeği ile sizlerin kombilerinin düzenli bakımlarını yapıyoruz. . Kombi servisi ekibimiz sizlerin cihazlarınızı ilk gün ki gibi yaparak kullanımınızı kolaylaştırmak istiyoruz. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak cihazlarınızda ki sorunları bildirdiğinizde, çalışanlarımız arıza kaydınızı oluşturarak size randevu vereceklerdir.  En kısa süre içerisinde sizlere gelerek ekibimiz sizlerin sorunlarınızı çözmektedir. Kombi bakımı da aynı süre zarfı içerisinde oluşmaktadır. Onarım gerçekleştirdiğiniz cihazlarınıza ücretsiz 1 yıl garanti sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyeye taşımak istemekteyiz. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]