fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Avcılar Mobil Lastikçi
  • Avcılar Mobil Lastikçi
  • Avcılar Mobil Lastikçi
  • Avcılar Mobil Lastikçi
  • Avcılar Mobil Lastikçi
  • Avcılar Mobil Lastikçi

Araç kullanan kişilerin hayatında bir defa da olsa yaşadığı lastik patlamaları genellikle can sıkıcı durumlarla sonuçlanmaktadır. Ansızın meydana gelen bu olay pek çok işin aksamasına sebep olmakla birlikte trafik için de büyük tehlike oluşturmaktadır. Gecenin sakin bir saati ya da gündüzün kalabalık trafiği sırasında başımıza gelebilecek lastik patlamaları her ne şekilde olursa olsun istenmeyen durumlardır. Açık bir lastikçi bulmak, ondan yardım istemek ve fiyat konusunda anlaşmak ise kimi zaman işin en can sıkıcı durumudur. Açık bir lastikçi buldum, bakalım gelmeye ikna edebilecek miyim? Acaba patlamış lastiklerimle bir benzin istasyonuna kadar gidebilir miyim? diye düşünmek ve sevdiklerinizi riske atmak yerine siz de mobil lastikçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mobil yardım olarak değerlendirdiğimiz bu hizmet kapsamında ihtiyaç duyduğunuz her an tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte bulunduğunuz konuma geliyor ve lastik ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözüyoruz. Kimi zaman saatten dolayı yardım almakta gecikme yaşayabilir, işinin ehli olmayan kişilerle muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Patlamış bir lastikten daha fazla zarara yol açabilecek bu durumu önlemenin en kolay yolu ise profesyonel bir yardım almaktır. Bu sayede patlamış lastiğin yol açtığı hasar minimum dereceye inecek ve daha sonrasında yaşanabilecek olası risklerin önüne geçilecektir.

Ailesiyle ve sevdikleriyle yolda kalan herkese saat farketmeksizin 7 24 lastikçi olarak sunduğumuz bu hizmet sırasında hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturuyoruz. Yolda kaldığınızda güvenle arayabileceğiniz ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir firma olarak bugüne kadar yaptığımız tüm işlerle gurur duyuyor, bir adım ileriye gidebilmek için her gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. Siz de Avcılar ve çevresinde böyle bir problemle karşı karşıya kalırsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]