fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Avcılar sınırlarında sizlerin hizmetinde çalışan güçlü bir ekibiz. Evinizin pencere, kapı gibi en önemli yerlerinde değişiklik yapmak istediğinizde doğru adres olarak İstanbul Avcılar Pimapen firmamıza gelebilirsiniz.  Evinize pvc kapı ve pencere sistemleri seçimi yaparken, 9 etkeni değerlendirmeniz yaptığınız sistemin daha uzun ömürlü ve sorunsuz olmasını sağlayacaktır.  Bunlar; Pvc profil, Destek sacı, Conta, Bağlantı elemanları, Aksesuarlar, Montaj malzemeleri, Cam, Ekstralar, İşçiliktir.

Kontrol ettiğiniz bu faktörler pvc pencere ve kapı sistemlerinin kalitesini az veya çok, fakat doğrudan etkilemektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile kapılarımızı sizlere sonuna kadar açmaktayız. İstediğiniz konuda ücretsiz olarak ekibimiz sizlerin yanına gelerek keşif yapmaktadırlar. Yapılan keşif sonrası sizlerin istek ve arzularınıza göre uygun bir fiyat çıkarılarak sizlere sunumu gerçekleşir. Uygun fiyat politikamızla birçok müşteri portföyü oluşturmuş bir firmayız. Sizlerle de çalışarak bu portföyümüzü genişletmek istiyoruz. Firmamızın dikkat ettiği bir diğer nokta ise PVC profilleridir. Kaliteli pvc doğrama / pencere üretmenin ilk ve en önemli koşulu kaliteli pvc profili kullanmaktayız. Standartların gereklerini sağlayan, teknik olarak, uygulama ve üretim esnasında problem çıkarmayan, istenen yalıtım değerlerini sağlayan, yaygın kullanıma sahip, uluslar arası kalite belgelerine sahip pvc profiller yaptığımız işin ne kadar kaliteli olduğunu da ortaya koymaktadır.  Bu kriterleri sağlayan pvc profiller, standartları sağlayan bir pvc doğrama için ön koşuldur. Bizlere yaptırdığınız her türlü işte arkanızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Yaptığımız işler sizlerin çok uzun süre bu ürünleri kullanmanızı da sağlayacaktır.

Müşterilerimize kullandığımız tüm hammaddeler giriş kalite kontrol testlerine tabi tutulmuş ve kalite onayı almış malzemelerdir. PVC kapı ve pencere profillerinin üretiminde kurşun içermeyen kalsiyum çinko stabilizatörler de kullanarak profilin daha kaliteli ve sağlam olması sağlanmıştır. Kullandığımız malzemelerin yapım aşamaları da bizim için oldukça önemlidir. Bizimle çalışma istiyorsanız İstanbul Avcılar pimapen firması olarak hizmetinizdeyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]