fib.net - firmalar işte burada

Avcılar Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır bu sektörde yer almaktayız. Yaptığımız her çalışmada memnun kalmış sayısız müşteri potansiyeline sahibiz. Çalışma yaptığımız yerlerde kendimizi hiçbir zaman geçici olarak görmedik. İşimizin bitmesi demek dostluklarımızın doğması demektir. Çalışma sonrasında müşterilerimizin rahatlıkla bize ulaşabilmesi onların güven duyması bizim için oldukça önemlidir. Sizlerin memnuniyeti her zaman öncülüğümüzdür.

İstanbul Avcılar Tadilat ve Dekorasyon olarak çalışma prensibine önem veririz. Müşterimizin bize ulaşması işimizin temelini oluşturmaktadır. Evinizde, işyerinizde ya da binanızda yapacağınız tadilat veya dekorasyon işlerinin hepsini uzman ekibimizle birlikte bizler yapmaktayız. Binaların boyanması, su tesisatlarının değişmesi ya da döşenmesi, evinizde yapacağınız her türlü değişiklik (banyo, mutfak dekorasyonları vb.) mimarlarımız tarafından özenle çizilerek yapılmaktadır. Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde işlerimizin planla yapılması size nakit ve vakit kazandıracaktır. O yüzden iş planlamalarımıza her zaman dikkat ederiz.  Böylelikle tekrar tekrar aynı işlemleri yinelemek zorunda kalmaz, sizlere ekstra masraf çıkarmayız.

Bizlerle çalışmaya karar verdiğinizde sizlerin her türlü sorusuna cevap verecek muhatapları her daim bulabilirsiniz. Ayrıca sizlere komple ev tadilatı yaparken kullanabileceğiniz iş planlaması ve dikkat edilecek hususlar ile ilgili bir rehber hazırlayarak sizlerin yapılan işleri daha kolay takip etmenizi sağlayabiliriz. Eminiz ki bu rehber doğrultusunda hareket ettiğimizi gördüğünüzde sizinde içiniz rahat edecek bize olan güveniniz daha da artacaktır. Biliyoruz ki planlama yapmak işin daha kısa sürede bitmesine, vakitte ve nakitte her şeyin daha kolay takip edilmesini sağlayacaktır. Konut ya da işyeriniz kullanışlı, yaşanılabilir yer olmasını istiyorsanız bizimle çalışmaya başlayabilirisiniz.  Kullandığımız her malzeme uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerdir.

Bizlerin yaptığı her iş başarımızı arttırmak kalitemizi yükseltmek içindir. Eğer sizde kaliteli bir çalışma arzuluyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]