fib.net - firmalar işte burada

Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Aydıncık Mimari Proje & 3D Modelleme

Türkiye'nin dört bir tarafında aranılan ve 3D modelleme ile müşterilerine hizmet sunan bir firmayız. Deneyimli ve işinde başarılı uzman kişiler ekibimizin içerisinde yer almaktadır. Ekibimizde yer alan mühendislerimiz, mimarlarımız ve tüm çalışma ekibimiz kendi branşında uzman kişilerdir. Bir projenin çiziminde ve sunumunda ekibimiz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Bir mimari projenin profesyonel mimarlar tarafından çizilmesi gerekir. Profesyonel olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen proje çizimleri hatalı, uygunsuz ve sorunlu yapıların ortaya çıkmasına sebep olur. Mimarlık eğitimi almış ve donanımlı kişilerin elinden çıkan projeler sorunsuz ve hatasız olur. El yapımı çizimlerden ibaret olmayan profesyonel çizimler, teknoloji sayesinde bilgisayar programlarının yardımıyla oldukça detaylı ve incelikli mimari projelere dönüşmüştür. Mimari proje çizimlerimizde mimarlarımız ve mühendislerimiz fikir birliği içerisinde proje taslağını hazırlarlar. Uyum içerisinde çalışmayı sağlayan ekibimiz verilen süre içerisinde projesini tamamlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Mimari proje kavramını basit bir şekilde tanımlamak gerekirse; inşa edilecek yapının tüm planları, dış cephe görünüşü, yapı kitlelerinin birbirlerine oranları, iç mekanların ayrım ve düzenleri, evin mimari açıdan tüm detaylarının görülebildiği çizim projeleri denebilir. Bu çizimlerin yanı sıra 3D modelleme sistemi ile de evinizin bitmiş halini eviniz bitmeden görebilir, yapmak isteyeceğiniz değişiklikleri de kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız değişikliklerinde evinize nasıl bir etki bırakacağını önceden belirleyebilirsiniz.
3D mimari modelleme teknolojisi sayesinde yapımına başlanacak olan mimari projenin bitmiş halini elle perspektif çizimi yapılarak gösterilmeye çalışıldığı düşünülerek daha verimli olduğunu bilmek çok daha güzeldir. Teknoloji her daim hayatımızı etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkar. Bu faktör inşaat sektöründe bir zorunluluk haline gelmiş ve bu şekilde kabul görmeye başlamıştır. Yapıların 3D görüntüsü sayesinde projenin tamamlanmadan görmek, bununla birlikte istenilen başka şeyleri de ekledikten sonraki görüntüsünü de bilmek bir ayrıcalık haline gelmiştir. Profesyonel ekibimiz sayesinde projelerinizi başlamadan görebilir, istediğiniz değişiklikleri ekleyebilir ya da fazla gördüğünüz eklemeleri çıkarabilirsiniz. Bu sayede daha şık tasarımlı yapılara ulaşabilirsiniz. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]