fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de bitmek bilmeyen hırsızlık olayları ile baş edebilmek için bireysel ve kurumsal çözümler üreten firmamız İstanbul bağcılarda hizmet vermektedir. Sadece bağcılar ile sınırlı kalmayan hizmetlerimiz İstanbul genelinde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. İstanbul Bağcılar Alarm Güvenlik Kamera sistemleri uygulamalarını titizlikle yapan firmamız izleme merkezleri aracılığı ile 7/24 güvenliğinizi sağlamaktadır.

Alarm güvenlik ve kamera sistemleri hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, kreşler, otogarlar, hava alanları, fabrikalar, depolar, müstakil evler, villalar, siteler kısacası insanların bulunduğu her mekâna uygulanan güvenlik sistemleri mekânın ve sizin ihtiyaçlarınıza göre seçilmektedir.

Acil butonlar, yangın ihbar alarmları, su baskını alarmları, hırsız alarmları,7/24 izleme yapabilmemizi sağlayan kamera sistemleri ve buna benzer birçok uygulama var. Kurulum yapılacak olan mekânın ihtiyaçları doğrultusunda alınan güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutan firmamız Dünya genelinde kabul görmüş markalarla çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işler garantimiz altındadır. Günün her saati çağrı merkezimizden danışmanlık hizmeti alabilesiniz.

Cctv kapalı devre kamera sistemi, AHD anolog hd kamera sistemleri, HDCVI full hd kameralar, İP kamera, gizli kamera gibi cihazlarla kurulan mekânı 7/24 izlemek mümkündür. İsteğe göre görüntü ve ses kaydı yapan cihazlar aracılığı ile geriye dönük kamera kayıt kontrolleri de yapabilirsiniz. İş yerlerinizi, çalışanlarınızı kontrol etmenize olanak sağlayan bu sistemler en kıymetli varlıklarınız olan evlatlarınızı ya da hasta anne ve babanızın güvende olmasını da garanti altına alır.

Alarm sistemleri: yangın ihbar sistemi, hırsız ihbar sistemi gibi çeşitleri olan sistem hırsızlık olaylarında çok büyük oranda caydırıcı olmaktadır. Mekânın ihtiyaçları doğrultusunda alarm sistemleri harekete, ısıya, gaza, dumana karşı duyarlı olabiliyor. Dışarıdan gelecek istenmeyen müdahaleler de ya da gaz kaçağı, yangın, su basması gibi durumlarda sistem devreye girer ve alarm çalışır. Kısa sürede fark edilen yangın su basması gibi olaylar büyük bir felakete dönüşmeden gerekli önlemeler alınırken hırsızlık olaylarının önüne geçme konusunda son derece etkili yöntem hırsızlar için caydırıcı bir unsurdur.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]