fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çevremize şöyle bir baktığımızda artık tek katlı binaların yerini yüksek binaların aldığını görmemiz zor olmasa gerek. Tabi buda teknolojinin gelişmiş olduğunun bir göstergesi olarak önümüze çıkmaktadır. Binalar sadece yukarıya doğru değil aşağıya doğruda bir simgedir artık. Alışveriş mekanlarında 4 bazen 5 kat aşağıya inerek otoparklarından faydalanabiliyoruz. Bunları taktir edersiniz ki merdivenlerle yapmak oldukça zordur. İşte tam bu evrede asansörler hayatımızı kolaylaştırmak adına karşımıza çıkmaktadır. Tabi bu hayatımızı kolaylaştıran cihazlarında bizlere hizmet edebilmesi için belirli aralıklarla bakım, tamir ve kontrol edilmeleri önemlidir. Her gün yüzlerce insanın güvenerek kullandıkları bu cihazların bakımsız kalması demek büyük risklerin doğması demektir. İstanbul Bağcılar Asansör Bakım Arıza ve Tamir adıyla bizler sizleri bir telefon uzağınızdayız. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştığınızda ekibimiz istenilen bölgeye hemen intikal etmektedir. Sizlere 7/ 24 hizmet vermenin gururuyla her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz her müşterimizin müşteri klasörü oluşturularak yapılan işlemler not edilir. Bir daha ki bakım zamanında sizlere hatırlatma yapılarak sizlerin güvende olması ekiplerimiz tarafından sağlanır.

Yaptığımız çalışmalardan kısaca bahsetme gerekirse; Asansörünüzde oluşabilecek tüm arızaların giderilip kontrol edilmesi, asansörün bakım ve onarımının yapılması, gerekli görülen parçaların değiştirilmesi uzman ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Asansörde bulunan röle ayarlarının yapılması da yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Röle ayarları çalıştırıcı ve durdurucu kontakların basıncının muayenesi ve yaylarının ayarlanması anlamına gelmektedir. Asansör bakımı esnasında kontrol edilen yerler kısaca;  Klemens vidalarının sıkılığına bakmak, enversör ayarlarını bakmak olarak kısaca belirtilebilir. Enversör ayarları, kontakların birbirine göre uzaklıklarının eşitliği sağlandığı, değme basıncını sağlayan yayların ayarlarının yapılması ve kontaklardaki oksitlenmelerin giderilmesidir.

Asansörlerin bakımları belirli prosedürlere bağlanmıştır. Bu prosedürlere uyarak bakımının yapılması gerekir. Uzman ekibimiz asansörler için hazırlanan bu prosedüre harfiyen uymakta ve bakımı yapabilecek sertifika ve eğitimlere sahip bir şeklide görevlerini yerine getirmektedirler. Asansörlerinizin bakımını kesinlikle uzman ekiplere yaptırınız. Bizler sizlere en uygun fiyatlarla en doğru hizmeti sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek tüm yardımları alabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]