fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bağcılar ilçesi başta olmak üzere binanızda, işyerinizde, evinizde, villanızda, fabrikanızda vb. yerlerde çatı yapımınızı ve tadilatınızı yapmaktayız. Doğaya zarar vermemek amacıyla kil kullanmaktayız. Amacımız doğaya zararlı kimyasallar bulundurmamasından dolayı ekolojik  dengenin bozulmasına da neden olmamaktadır. Bu nedenlerle çatıların doğal örtüsü yine doğanın bir parçası olan pişmiş kil ile örtülmektedir. Çatılarda tonlarca yük yerine, görüntüsü ve renkleri mükemmel, en önemlisi hafif, inşaatlar için vazgeçilmez ve ideal bir malzemedir. Kolay döşenmesi zaman ve işçilikte tasarruf sağlar. İstanbul Bağcılar Çatı Yapımı ve Tadilatı firması olarak amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Çatınızın onarım ve tadilatı ile çatı izolasyonu konusunda uzman ekimizce size şık ve yepyeni bir çatı teslim edeceğimize, yaptığımız işçilik ve kullandığımız malzemeden memnun kalacağınıza şimdiden teminat veriyoruz. Bizlerle çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız. Firmamız çatı sektöründe uzman kadrosu ile çatı tadilat, tamirat, bakım, kaplama ve izolasyon işleri yapmaktadır. Kiremit çatı, ahşap çatı, Shingle ve mebran çatı, ısı, ses ve su yalıtımı ve bunların yanında gökyüzünü evinizin içine davet eden, huzur bulacağınız bir ortam sağlayan çatı dairesi temel işlerimizdendir.

Tadilatı yapılacak çatınızın keşfini çıkarıyor, size ürün ve malzeme alternatifleriyle birlikte çeşitli seçenekler sunuyoruz. Sizlerin seçimleriyle aldığımız yolda sizlere yepyeni tasarımlarımızı sunuyoruz.

 Bir diğer tercih ettiğimiz malzeme ise sandviç panellerdir. İki boyalı Galvaniz veya Alüminyum trapez levha arasında (PIR, PUR, Taşyünü) iç dolgu malzemesi ile ısı yalıtımı amaçlı üretilen kompozit malzeme piyasada en çok kullanılan çatı yapım malzemesidir.

Yapıların çatı, cephe ve iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılan sandviç paneller; kullandıkları alanlarda oldukça yüksek bir ısı, su,ses izolasyonu sağlar,nem yoğunlaşmasını önler. Ek olarak taşıma kapasitesi ile de mimari tercihlerde ön plana çıkmaktadır.  Sizinde tercihiniz bu yönde ise bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]