fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bağcılarda bulunan firmamıza gelerek iç dekarasyon ve dış dekarasyon işlerini yaparak göze hoş gelen yerlere sahip olabilirsiniz. Firmamız bu çalışmaları uygun fiyatlarla yaparak sizlerin mükemmel görünümlü yerlere sahip olmasını sağlamaktadır. Firmamız 7 / 24 aralıksız sizlerin ulaşması için hizmet vermektedir. İstanbul Bağcılar Dış Cephe Mantolama firması olarak,  siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantsi ile kısa vadede temiz işçilik sunmaktayız. Firmamız; özellikle fayans, kalebodur, kara sıva, badana boya, çatı izalasyon, şap ve beton işlerinde profesyonel ekiplerle çalışmakta ve sizlere kaliteli bir işçilik sunmaktadır. Sizlerde güvenli bir firma ile çalışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde evinizde ya da iş yerinizde istediğiniz değişiklikleri güvenli ellere teslim etmiş olacaksınız. Unutmayınız. Kalite tesadüf değildir. Firmamıza ulaşarak sizlerde sağlıklı bir hayata merhaba demenizi sağlayalım.

Mantolama çeşitleri hakkında bilgi vermek gerekirse; dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, döşeme mantolama, çatılarda mantolama, ortadan mantolama, xps mantolama, karbonlu eps mantolama, taşyünü mantolama, fugalı mantolama, yalı baskı mantolama çeşitleri vardır. Dış cephe mantolama en çok bilinenidir. Dışarıdaki ısıyı içeri sokmadan, bina içerisindeki ısıyı muhafaza etmek amacı ile bina kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Günümüzde ne çok tercih edilen ısı yalıtımı sitemidir. Teknolojinin ilerlemesiyle hemen hemen her yerde gözümüze çarpmaktadır. Bu sistemi yaparken kullandığımız malzemeler; EPS, XPS, Karbonlu EPS, Taşyünü ısı yalıtım levhalarıdır.

İç cephe mantolamada uygulama açısından dış cephe kaplamasına benzer. Dış cephe kaplama duvarlar ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanır ve boyanır, kaplama üzerinde alçıpan uygulaması da müşterinin isteğine göre yapılabilir. Burda da kullanılan malzeme aynıdır. İyi bir firma ile çalışarak istediğiniz şekilde hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]